YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

Paylaş

vedubox online egitimi ve iletisimi kolaylastirdi

Vedubox Online Eğitimi ve İletişimi Kolaylaştırdı

%100 bulut teknolojisi üzerine inşa edilen Vedubox, bir yandan kullanıcılarına kolaylık sunarken diğer yandan şirketlere, eğitmenlerine eşsiz fırsatlar sunuyor. Öğretmeyi, öğrenmeyi ve iletişimi pratik kılan sistem altyapısı, teknolojiden en iyi şekilde faydalanmayı sağlıyor.

İnternet bağlantısına sahip olunan her noktadan kullanılabiliyor. Güçlü altyapısı sayesinde kullanıcılara kesintisiz iletişim imkanı veriyor.

Şirketler de hem online eğitimler hem de online toplantılar için video / web konferans ve personel eğitimleri gibi konularda Vedubox kullanıyorlar.

Vedubox Online Eğitim Platformu Kullanım Alanları

Yerinde eğitim verme, hem zaman hem maliyet açısından olumsuz sonuçlar doğurabiliyor. Bunun yerine e-öğrenme sisteminin tercih edilmesi, zaman tasarrufu sağladığı gibi ayrıca maliyetin azaltılmasına da katkıda bulunuyor. Hal böyle olunca küçük – büyük pek çok şirketin ilk tercihi internet üzerinden öğrenme altyapısı yönünde oluyor. İşe alım sürecinin hızlı işlemesini sağlayan sistem, ayrıca online personel eğitimi için de tercih ediliyor. İşe başlayacak olan adayların teknik ve mesleki temel bilgiyi edinmelerinde kullanılabilen Vedubox, kolayca eğitimin tamamlanmasına katkı sağlıyor.

Eğitmenler tarafından takip edilebilen öğrenim süreci, başarı skalasının belirlenmesinde etkin rol oynuyor. Web konferans ve webinar gibi günümüz koşullarında sıkça tercih edilen hizmetler de yine online eğitim altyapısı ile kullanılabilen araçlar arasında yer alıyor. Profesyonel bir kişi, doğrudan kalabalık bir kitleye internet üzerinden hitap ederek bilgisini aktarabiliyor.

Vedubox Online Eğitim Sistemi ile Süreç Hızlanıyor

Günümüz çağında online eğitimler bir seçenekten çok ihtiyaç halini almaya başladı. Eğitimlerin ve bilgi aktarımın çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesi artık çok önemli. Ancak bunun için yüksek teknolojiye sahip bir sistem kullanmak gerekiyor. Bu noktada Vedubox hızlı çözümler vadeden entegre edilmiş teknolojiler içeren, hemen kullanıma hazır sistem sunuyor. Eğitimin ve iletişimin pratik ancak etkili bir biçimde sürdürülmesine yardımcı oluyor.

Entegre video konferans, mesajlaşma ile iletişim süreci profesyonel düzeyde gerçekleşiyor. Gerek duyulduğu takdirde eğitmen ve öğrenciler anlık iletişim kurabiliyor. Böylelikle eğitimin kalitesi çok daha üst düzeye çıkarken öğrencilerin akıllarında oluşan sorulara yönelik cevap bulmaları da kolaylaşıyor.

Online sertifika, çok dilli arayüz ve sosyal öğrenme gibi tüm olanaklar, online eğitim sistemi içerisinde ihtiyaçların hızlıca giderilmesine imkan tanıyor. Zaman kaybı olmaksızın gerçekleşen eğitim süreçlerini çevrimiçi bir şekilde takip etmek ve detaylı bir biçimde raporlamak mümkün oluyor. Böylelikle elde edilen performansın takip edilmesi kolaylaşıyor.

Vedubox kullanıcıların online sosyal bir ortamda hem öğrenebildiği, hem bilgi paylaşabildiği, hem görüşme, toplantı yapabildiği hem de webinarlara katılabildiği bir sistem sunuyor.

Siz de şimdi deneyin!

www.vedubox.com

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

En Yeni Yazılar

Başarı Hikayeleri