YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

Vedubox ile Eğitim
Kurumunuzu Büyütün

Eğitim Kalitesini Artırın ve 
Erişim Alanını Genişletin

Kapsamlı Özellikler

Gelişmiş Yetenekler

Rakipsiz Fiyat

Başarılı Müşteri Desteği

Kapsamlı Özellikler

Kompakt Özellikler

Rakipsiz Fiyat

Başarılı Müşteri Desteği

Eğitim Kalitesini Artırın ve Erişim Alanını Genişletin

*Yalnızca bu aya özel ücretsiz deneyin.

350+ Kurum ve 500K+ Kullanıcı Vedubox’a Güveniyor

Vedubox Nedir?

Vedubox, eğitim kurumlarının öğrencilerine online olarak eğitim vermeleri için özelleştirilmiş bir eğitim yazılımıdır(LMS).

İhtiyacınız Olan
Tüm Özellikler Tek Bir Yerde

Mobil Uygulama

Canlı Eğitim Yönetimi

İnteraktif Eğitim

Sınav

Eğitim Satışı

Oyunlaştırma

Raporlar

Görevler

Sertifikasyon

Tekrar İzle

Vedubox’ın Eğitim için
Avantaj Sağlayan Özellikleri

Etkileşimi Artırmak için Canlı Ders Yönetimi

Fiziksel sınıflara benzer gerçek zamanlı öğrenme deneyimi için canlı eğitim oturumları planlayın, bildirimler yapın ve takip edin.

Sertifikasyon ile Motivasyon

Başarıları sertifikalarla ödüllendirerek başarı kültürünü pekiştirin.

Yapay Zeka Destekli Sınavlarla Hassas Değerlendirme

Sınavların oluşturulması, yönetimi ve değerlendirmesi için yapay zekay tabanlı özellikleri kullanarak değerlendirmeleri etkili, tarafsız ve hassas hale getirin.

Etkileşimli Kurslarla Öğrenmeyi Geliştirin

Video içi sorular gibi etkileşimli öğelerle dolu çekici kurslar tasarlayarak eğitim içeriğinizin anlaşılmasını ve akılda kalmasını sağlayın.

Ödev Yönetimini Kolaylaştırın

Ödev atama ve değerlendirme süreçlerini düzenleyerek öğrenilen kavramların pratik uygulamasını pekiştirin ve takip edin.

Çevrimiçi Kurs Satışı ile Eğitimlerinizden Gelir Elde Edin

Entegre satış modülünü çevrimiçi ödemeyle kullanarak erişimi alanınızı genişletin ve gelirlerinizi artırın.

Oyunlaştırmayla Katılımı Artırın

Oyunlaştırma özelliklerini eğitim sürecinizle entegre ederek katılım, motivasyon ve tamamlama oranlarını artırın.

Kendi Hızında Öğrenmeye Olanak Tanıyın

Canlı dersleri otomatik olarak kaydedin ve saklayın, böylece öğrencilerin karmaşık konuları kendi istedikleri zamanda tekrar izlemelerine olanak sağlayın.

Esnek Öğrenme ile Mobil Uygulama

Kurslara her zaman ve her aygıttan erişim imkanı sağlayarak katılımı artırın ve tamamlama oranlarını yükseltin.

Raporlar ve Değerlendirmelerle Özelleştirilmiş Öğretim

Öğrenci performansı hakkında kapsamlı bilgiler edinerek, kişiselleştirilmiş öğrenme için eğitim performansınızı geliştirin.

Vedubox'ın gelişmiş yazılımı ile, eğitim süreçlerini düzenleyin,
kaynaklardan tasarruf edin.

Öğrenci Katılımını Artırın

Vedubox’ın çeşitli etkileşimli içerik araçları, öğrenci katılımını artırır ve etkili öğrenmeyi teşvik eder.

Başarı İçin Eğitimleri Kişiselleştirin

Vedubox ile kursları bireysel öğrenme ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirerek farklı öğrencilere uyum sağlayın ve sonuçları iyileştirin.

Zaman ve Maliyet Verimliliği Sağlayın

Vedubox ile idari görevleri ve ders teslimini kolaylaştırarak zaman ve kaynak tasarrufu sağlayın.

Erişimi Geliştirin

Vedubox, esnek öğrenmeyi destekleyerek öğrencilere ders materyallerine her saatte erişim imkanı sağlar, böylece kullanım kolaylığını artırır.

Veri Tabanlı Kararlarla Güçlenin

Vedubox’ın güçlü analitik özelliklerini kullanarak öğretim stratejilerini geliştirin ve öğrenci başarısını artırın.

Kolay Ölçeklenebilirlik

Vedubox ile operasyonları kolayca genişletin, eğitim kalitesinden ödün vermeden daha fazla öğrenciye eğitim sağlayın.

İletişimi İyileştirin

Vedubox ile öğrenciler, öğretmenler ve veliler arasında sorunsuz bir iletişimi kolaylaştırarak eğitim topluluğunu güçlendirin.

Değerlendirme ve Takibi Kolaylaştırın

Vedubox ile otomatik notlandırma ve takip sayesinde değerlendirmeleri basitleştirin ve öğrenci öğrenme süreçlerini açık bir şekilde izleyin.

Uyumluluğu ve Raporlamayı Sağlayın

Vedubox ile düzenleyici uyumluluğu kolayca sağlayın ve idari ihtiyaçlar için kapsamlı raporlar oluşturun.

Etki Alanınızı Genişletin

Vedubox’un online kurs seçenekleriyle uzaktan ve uluslararası öğrencileri de dahil ederek kurumunuzun etkisini genişletin.

Vedubox’ın Potansiyelini Keşfedin

Bir Demo Tarihi Belirleyin ve 1 Aylık Ücretsiz Denemenizi Hemen Başlatın!

Öğrenci Eğitiminin Ötesine mi Geçmek İstiyorusunuz?
Vedubox ile Daha Fazlasını Keşfedin!

Çalışanın Eğitimi

Müşterinin Eğitimi


Ürün Eğitimi

Partner Eğitimi


Üyelerin Eğitimi

Çalışanın Eğitimi

Müşterinin Eğitimi


Ürün Eğitimi

Partner Eğitimi


Üyelerin Eğitimi

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Vedubox, online eğitim süreçlerini mükemmel bir şekilde yönetmeyi sağlayan, hepsi bir arada, bulut tabanlı bir Eğitim Yönetim Sistemi’dir (LMS). Online eğitimlerin oluşturulması, sunulması ve izlenmesi için entegre bir platform sunan Vedubox, turizm, uçuş okulları, kurslar, sivil toplum kuruluşları ve devlet kurumları gibi çeşitli alanlara hizmet vermektedir. Güçlü eğitim yönetim sistemimiz farklı öğrenme ortamlarına uygun olarak tasarlanmış olup çevrimiçi öğrenme, karma öğrenme, eğitmen tarafından yönlendirilen eğitim, kurumsal eğitim, üye eğitimi ve çalışan eğitimini kolaylaştırır. Vedubox sayesinde eğitim kurumları ve uçuş okulları, etkili ve etkileşimli çevrimiçi öğrenme deneyimleri sunmak için teknolojiden yararlanabilirler. İşletmeler, sivil toplum kuruluşları ve devlet kurumları, verimli çalışan eğitim ve geliştirme programları için platformumuzu kullanabilirler. Ölçeklenebilir tasarımı sayesinde Vedubox, farklı sektörlerin özel ihtiyaçlarını karşılayarak üstün öğrenme deneyimleri sunma konusundaki tercih edilen LMS olarak konumunu sağlamlaştırmaktadır.

Vedubox, birçok farklı platformda sorunsuz bir öğrenme deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Öğrenme her yerde gerçekleşir, sadece bilgisayar başında değil. Bu nedenle, hem Android hem de iOS cihazları için özel mobil uygulamalar geliştirdik. Bu uygulamalar sayesinde, akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla her zaman ve her yerde Vedubox’ın tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Vedubox uygulamasını Google Play Mağazası veya Apple App Store’dan indirmek, hesabınıza giriş yapmak ve dilediğiniz yerde öğrenmeye devam etmek. Vedubox mobil uygulaması sayesinde, öğrenme yolculuğunuz her zaman parmaklarınızın ucunda.

Vedubox, müşteri ve destek hizmetleri konusunda oldukça iddialıdır. Size ulaşabileceğiniz birden fazla iletişim kanalı sunarak, sorularınız ve sorunlarınızın zamanında ve etkili bir şekilde ele alınmasını sağlarız. Destek ekibimize telefon, e-posta veya video konferans aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Özel müşteri hizmetleri ekibimiz, herhangi bir teknik zorluk, platformumuzla ilgili sorular veya diğer konular konusunda size yardımcı olmak üzere eğitilmiştir. Öğretme deneyiminizin aksamaması için çözümler sunmayı hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Vedubox kullanımına dair; eğitim oluşturma, içerik ekleme, interaktif araçları kullanma veya sorun giderme konusunda yardımcı olmak için buradayız.

Vedubox ile sadece mükemmel bir Eğitim Yönetim Sistemi seçmiyorsunuz, aynı zamanda e-öğrenme alanındaki başarınıza destek olan bir ortak da seçmiş oluyorsunuz. Her zaman sadece bir telefon, e-posta veya video konferans uzağınızdayız!

Vedubox satın aldığınızda, özel müşteri hizmetleri için ek ücret ödemeniz gerekmez. Sizlere herhangi bir soru veya sorun konusunda yardımcı olmak ve platformumuzu kullanırken problemsiz bir deneyim yaşamanızı sağlamak için buradayız. Bu olağanüstü hizmet taahhüdü, Vedubox’ın temel ve vazgeçilmez değerlerinden biridir. Destek hizmetlerimizin ayrıntıları seçtiğiniz plana göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen planlarımız ve fiyatlandırma sayfamızı ziyaret edin.

Kesinlikle! Vedubox, kendi online akademinizi kurmak için mükemmel bir araç olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş özellikleri ve sezgisel arayüzü sayesinde çevrimiçi eğitimleri kolaylıkla oluşturabilir, yönetebilir ve sunabilirsiniz. Platformumuz, karma öğrenmeden eğitmen tarafından yönlendirilen eğitime kadar çeşitli öğrenme stillerini destekler ve katılımcılarınızın farklı ihtiyaçlarına hitap eder. Ayrıca, Vedubox, katılımcıların ilerlemesini izlemenize ve etkili bir eğitim yolu sağlamanıza olanak tanıyan takip ve raporlama araçları sunar. Küçük bir işletme, uçuş okulu, STK veya devlet kuruluşu olsanız da, Vedubox’ın ölçeklenebilir mimarisi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Dolayısıyla, Vedubox ile kendinize güvenerek çevrimiçi akadenminizi kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Ölçeklenebilirlik: Vedubox, şirketlere coğrafi konumlarına bakılmaksızın büyük bir çalışan grubunu aynı anda eğitebilme olanağı sunar.

Önemli Tasarruf: Vedubox kullanmak, eğitim için seyahat, konaklama ve fiziksel malzeme gibi maliyetleri neredeyse ortadan kaldırır. Eğitim genellikle asenkron olarak gerçekleştiği için (örneğin videolar), eğitmenlerin fiziksel olarak mevcut olmalarına gerek kalmaz ve bu da maliyetleri daha da düşürür.

Eğitim Tutarlılığı: Vedubox ile her öğrenci aynı içeriği aynı şekilde alır, bu da tüm organizasyon boyunca tutarlı bir eğitimi garanti eder.

Konfor: Kuruluşların çalışanları kendi hızlarına ve uygunluklarına göre öğrenebilirler. Vedubox Mobil Uygulaması aracılığıyla istedikleri zaman, her yerden eğitim materyallerine ulaşabilirler. Özellikle yarı zamanlı çalışanlar veya esnek olmayan programlara sahip olanlar için faydalıdır.

Takip ve Raporlama: Vedubox, gelişmiş raporlama imkanı sunar. Bu özellik yöneticilerin çalışanların ilerlemesini takip etmelerine, zorlandıkları alanları belirlemelerine ve gelecekteki eğitimleri buna göre özelleştirmelerine imkan tanır – yüz yüze eğitimde bunu sağlamak oldukça zordur.

Diğer Sistemlerle Entegrasyon: Vedubox, İK sistemleri, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) sistemleri ve diğer kurumsal araçlarla entegre edilebilir, böylece süreçleri optimize eder ve sorunsuz bir öğrenme deneyimi sunar.

Vedubox, gizlilik ve güvenlik konularıyla ilgili olarak yürürlükteki ulusal yasalara ve uluslararası düzenlemelere uyar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Elbette. Vedubox ile tüm eğitim süreçlerinizi yönetebileceğiniz gibi eğitimlerinizin satışını gerçekleştirip ödeme alabilirsiniz. Paypal, Iyzico ve Stripe ödeme sistemleri aracılığı ile güvenli bir şekilde ödeme alırsınız. Kredi kartı bilgileri sistemde tutulmaz.

Evet. Vedubox’ın oldukça gelişmiş bir sertifikasyon modülü mevcuttur. Kendi tasarımınız olan sertifikaları ya da sistemde hazır bulunan sertifikaları seçerek, katılım ya da başarı sertifikası verebilirsiniz.

Tabi ki. Vedubox sisteminizi satın aldıktan sonra, satın aldığınız alan adı altına taşıyabilirsiniz. Dilerseniz sitemaker modülü ile Vedubox içerisinden bir karşılama sayfası oluşturabilir sisteminizi kurumsal renkleriniz ve tasarım öğeleri ile kişiselleştirebilirsiniz.

Eğitimlerinizi, herkese açık alandan kayıtlı olmayan kullanıcılara sunabileceğiniz gibi, eğitim satışını da gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda etkinlikler de herkese açık olarak oluşturulabilir.

Kesinlikle, Vedubox’ın oldukça gelişmiş bir sınav test sistemi mevcuttur. Çoktan seçmeli, boşluk doldurma, açık uçlu sorlar oluşturabilir, hatta optik okuyucu ile sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz. Aynı zamanda sistem üzerinden anket yapabilirsiniz.

Sorunuz mu var? Hemen bize ulaşın