YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

Bazı Referanslarımız

Farklı sektörlerden yüzlerce müşteri!
Şirketler, devlet kurumları, belediyeler, kurslar, dernekler, vakıflar, okullar, üniversiteler, girişimciler, öğretmenler ve eğitimciler

Başarı Hikayeleri

Ahmet Samed Gücük
Ahmet Samed Gücük
21.04.2020
Read More
Sadece ülke olarak değil, Dünya'nın uzaktan eğitime olan ihtiyacı çok daha iyi anladığı bu günlerde her türlü sorunda en hızlı ve akılcı çözümleri ile yanımızda olan Vedubox 'a Remax adına çok teşekkür ediyoruz. Zamandan ve mekandan bağımsız eğitim fikriyle, neredeyse tüm eğitimlerde bu çözümlerden faydalanmaktayız. Gösterdiğiniz ilgi, alaka ve kaliteli hizmet için tekrar teşekkürler.
Merve Kabakus
Merve Kabakus
20.01.2023
Read More
Türkiye Güreş Federasyonu olarak Pandemi sürecinde uzaktan eğitim hizmeti sunan platform arayışımız sırasında Vedubox ile tanıştık. Bu süreçte ve daha sonra birçok seminer, eğitim ve online yapılan sınavlarda Vedubox platformunu kullandık. Online eğitim konusunda ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşılayan ve teknik desteği çok kuvvetti olan bu platform dan verimli bir şekilde yararlandık.
Türk Dişhekimleri Birliği
Türk Dişhekimleri Birliği
02.01.2023
Read More
Türk Dişhekimleri Birliği olarak pandemi süreciyle birlikte Birliğimizde yaptığımız eğitimleri ve toplantıları online platforma taşıma kararı aldık. Bu arayışta Vedubox ile tanıştık. Vedubox ile yaptığımız toplantılarda ihtiyaçlarımızı belirleyerek hem online eğitimlerimizi hem de webinar toplantılarımızı planlayacağımız platformu bize sağladılar. 2022 yılında ise TDB Akademi'nin oluşturduğu Yapılandırılmış Modüler Eğitim Programını Vedubox ile hayata geçirmeye karar verdik. Bu sayede birçok dişhekimini, özellikle 2019-2022 yıllarında mezun olan dişhekimlerini, desteklemek ve geliştirmek amaçlı platform üzerinden dişhekimi kayıtlarımızı alıp eğitimlere başladık. Zaman ve mekan sınırlaması olmadan eğitimlere devam edebilmemize destek sağlayan Vedubox ailesine teşekkür ederiz.
Furkan K.
Furkan K.
17.06.2022
Read More
Vedubox'ı kullandığım için çok mutluyum. Uzun süre işimde kullanmayı düşünüyorum.
Muammer Faruk
Muammer Faruk
09.06.2022
Read More
Vedubox oldukça kullanışlı bir uzaktan eğitim sistemi geliştirmiş.
M.Alisan K.
M.Alisan K.
09.08.2022
Read More
Vedubox platformu, eğitim enstitülerinin ihtiyacı olabilecek her türlü ihtiyacı karşılıyor.
Sercan K
Sercan K
14.06.2022
Read More
Vedubox ile ilgili en çok sevdiğimiz şey; sistemin hızlı olması, kolay kullanımı ve düşük maliyeti.
Christina S
Christina S
10.06.2022
Read More
Vedubox çok iyi bir LMS ve harika bir ürün. Destek ekibi oldukça ilgili ve yardımsever.
Serdar U
Serdar U
14.06.2022
Read More
Kullanımı kolay, harika özelliklere sahip. Hepsi bir arada platform.
Previous
Next