YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

Webinarlar

Vedubox ekipleri ve Vedubox sponsorluğundan düzenlenen webinarlar ile yetenek setinizi geliştirin ve iş yaşamında görünür olun. Online eğitim teknolojilerinden gündemde olan başlıklara kadar birçok önemli konunun konuşulduğu webinarlara kayıt olmak için acele edin.

Articulate 360 ile Oyunlaştırma: Etkileşimi Artırmanın Yolları
📣 Vedubox ile Online Sohbetlerde, 25 Ekim Çarşamba günü saat 14:00’te ‘Articulate 360 ile Oyunlaştırma: Etkileşimi Artırmanın Yolları ‘ konusunu Öğrenme Deneyimi Tasarımcısı Sevgili Rıdvan Sağlam ile konuşacağız.
Kurumsal Eğitim Süreçlerinde Ölçme ve Değerlendirme
Kurumsal eğitimlerde ölçme ve değerlendirme konusunda daha fazla bilgi edinmek ve en iyi uygulamaları öğrenmek için bu fırsatı kaçırmayın! Katılımınızı bekliyoruz.
Bayi ve Distributör Yapılanmasında Başarıya Giden Yol
🎯 İşletmenizin büyümesi ve başarıya ulaşması için doğru bayi ve distribütör yapılanmasını öğrenmek ister misiniz? 🤝 Bu webinar, sizin için mükemmel bir fırsat!
Geleceğin Online Sınıfları: Hibrit ve Online Öğrenme Teknolojileri
Geleceğin online sınıflarını ve öğrenme süreçlerini keşfetmek için sizi bu heyecan verici etkinliğe davet ediyoruz. Yenilikçi fikirlerin paylaşılacağı, ilham dolu bir webinar deneyimi için sizleri bekliyoruz!
Yeni İş Dünyası ve Bağlayan Liderlik
Unutmayın, geleceğin başarılı liderleri bağ kurabilen liderlerdir. Siz de bu dönüşümde yerinizi almak ve liderlik becerilerinizi güçlendirmek için webinarımıza katılın!
Camtasia 2023 Video Yazılımındaki Yenilikler Nelerdir?
Video oluşturma ve düzenleme konusunda tutkulu musunuz? Camtasia 2023 Video Yazılımındaki en son özellikleri ve yenilikleri sergileyeceğimiz web seminerimizi kaçırmayın!
Öğrenme Çevikliği ile Zihinsel Esneklik ve Öğrenmeyi Öğrenme
📣 Öğrenme Tasarımcısı, Eğitmen ve PCC Sayın Ömür Doğan ile gerçekleştireceğimiz “Öğrenme Çevikliği ile Zihinsel Esneklik ve Öğrenmeyi Öğrenme” konulu heyecan verici webinarımıza sizleri davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz.
Eğitim ve Gelişimde İhtiyaç Analizi
Eğitim ve Gelişimde İhtiyaç Analizi
📣 Vedubox ile Online Sohbetler uzman konuklarımız ve ilgi çekici konularla devam ediyor. 25 Mayıs Perşembe günü saat 14:00’te ‘Eğitim ve Gelişimde İhtiyaç Analizi’ konusunu UK Consulting Kurucusu Sayın Dr. Umut Köksal ile konuşacağız.
Kurumsal Eğitimde Yeni Teknolojiler
Kurumsal Eğitimde Yeni Teknolojiler
📣 Vedubox ile Online Sohbetler yeni konuk ve konular ile kaldığı yerden devam ediyor. 11 Mayıs Perşembe günü saat 14:00’te ‘Kurumsal Eğitimde Yeni Teknolojiler’ konusunu Eğitim Teknolojileri Yöneticisi Sayın Emre Belül ile konuşacağız.
Kurumsal Hayatta Etkili Öğrenme Kültürü Nasıl Oluşturulur?
Articulate Storyline 360 İle Proje Geliştirme
📣 Vedubox ile Online Sohbetlerde, 13 Nisan Perşembe günü saat 14:00’te ‘Articulate Storyline 360 ile Proje Geliştirme’ konusunu Öğrenme Deneyimi Tasarımcısı Sayın Ridvan Sağlam ile konuşacağız. Bu keyifli oturumu kayıt olmayı unutmayın!
Techsmith Camtasia ile Video Oluşturma
📣 Vedubox ile Online Sohbetler, TechSmith Camtasia ekibinden Anton Bollen ile devam ediyor. Bu webinar’da eğitim videolarınızı oluşturmak için Camtasia yazılımını nasıl kullanabileceğinizi; ekranın nasıl kaydedileceğini, videoyu daha etkili hale getirmek için temel düzenleme tekniklerinin nasıl kullanılacağını ve MP4 video dosyası olarak nasıl yayınlanıp LMS’e yükleneceğini anlatacağız. Bu keyifli oturumu kayıt olmayı unutmayın!👇
E- Öğrenme Geliştirmede Proje Yönetimi
📣Vedubox ile Online Sohbetler kaldığı yerden devam ediyor. 15 Mart Çarşamba günü saat 14:00 ‘te ‘E- Öğrenme Geliştirmede Proje Yönetimi’ konusunu Eğitim Teknolojileri Uzmanı Sayın Uğur Gümüş ile konuşacağız.
Çalışan Bağlılığı ve Kültür Dönüşümü
Eğitim Yönetim Sistemleri (LMS) ile İlgili En Çok Merak Edilenler…
Dijital Dönüşüm Sürecinde ERP’nin Rolü
Dünyanın Lider Markaları Video ve Sunumlarını Nasıl Üretiyor?
Coca Cola, Pfizer, eBay, Starbucks ve dünya çapında markalaşmış birçok firma video ve sunumlarını üretmek için Powtoon’u tercih ediyor. Powtoon merkez ofisinden Adam Suissa bu markalara ait örnekleri ve Powtoon’un kullanımına dair ipuçlarını webinar katılımcıları ile paylaşacak.
Şirketler Yeni Döneme Nasıl Hazırlanmalı?
Vedubox ile Online Sohbetler’de; şirketlerin pandemiden sonraki döneme nasıl hazırlanmaları gerektiğini konuşacağız. Pandemi döneminde değişen şirket stratejileri, çalışan beklentileri ve iş yapış şekillerinden örnekler ile sohbetimize yön vereceğiz. Hem yöneticilerin hem de çalışanların dikkatini çekecek gündem konularını konuşacağız. Olgar Ataseven’in katılımı ve Murat Erdör’ün moderatörlüğünde gerçekleşecek bu keyifli sohbete sizleri de bekliyoruz.
Vedubox ile Online Sohbetler: Online Eğitimin Geleceği
Online eğitim, pandemi sebebiyle mecburi olarak hayatımıza girmiş olsa da artık popüler bir tercihe dönüştü. Sadece eğitim kurumları değil global kurumsal şirketler, vakıflar ve bireyler tarafından da yoğun olarak kullanılmaya devam ediyor.
Şirketler için Dijitalde İçerik Oluşturmanın Önemi
Dijital çağın para birimi içeriğe hoş geldiniz!
İnternet üzerinde gezen, satın almak istediği ürünleri ve hizmetleri inceleyen, araştırma yapan her internet kullanıcısı arama motorları üzerinden arama yapıyor. Bu aramalar sonucunda Google algoritması kullanıcılara en faydalı olacak yazı, görsel, video, canlı yayın ve podcast gibi içerikleri gösteriyor.
Peki ürettiğimiz içerikler son kullanıcıya ulaştığında nasıl müşteriye dönüşüyor. Bu sorunun cevabını ve içerik üretmenin şirketler için önemini “Şirketler için Dijitalde İçerik Oluşturmanın Önemi” başlıklı webinarımızda CXO Medya Kurucu Ortağı Sn. Murat Yıldız ile konuşacağız.
Vedubox Event Lansman Webinarı
Pandemi dijital ekosistem için milat olan birçok yeniliği çok hızlı bir şekilde hayatımıza adapte etti. Bu yeniliklerin başında evden çalışma kültürü geliyor. Artık evimizden, kafeden veya yolda giderken mobil telefon ve laptoplarımız vasıtasıyla birçok toplantıya ve etkinliklere katılır olduk. Vedubox olarak online etkinlik yönetimi tarafında uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bu alanda oluşan tecrübelerimizi bir üründe topladık. Kendinize ait bir etkinlik platformunda kendi etkinliğinizi özgürce yönetebileceğiniz Vedubox Event Center’ı tanıtacağımız lansman toplantımıza herkesi bekliyoruz! :)
Dijital Dünyada Yeni Trend: Metaverse ve NFT
Yapacağımız bu webinarda Metaverse ve NFT kavramlarını deyim yerindeyse masaya yatıracağız. MANZA.io kurucu ortakları Elif Dağdeviren, Murat Canbaz ve Ahmet Hakan Özgür’ün değerli katılımlarıyla gerçekleştireceğimiz “Dijital Dünyada Yeni Trend: Metaverse ve NFT” başlıklı webinarımıza herkesi bekliyoruz.
E-İhracat Nasıl Yapılır?
Bu webinarımızda bu konuyu E-Trade Global Kurucusu Sn. Sevda Küçük ile detaylıca işleyeceğiz. “E-İhracata Nasıl Başlanır?” webinarımıza davetlisiniz.
İş Ortağı ve Kanal Yönetiminde Eğitimin Rolü ve Önemi
Günümüzde birçok kurum işlerini geliştirmek ve daha çok müşteri adayına ulaşmak için iş ortaklığı sistemini kullanıyor. Büyük kurumlarda iş ortaklığı sistemi sadece satış odaklı değil yazılım ve pazarlama alanlarında da aktif olarak kullanılıyor.
Eğitim Metaverse İlişkisi ve VR Kullanımı
Google trends verilerine göre ülkemizde en fazla aranan kelimelerden biri olan Metaverse hayatımıza çok hızlı giriş yaptı. Pandemi sürecinnde gündem olmasına katkı yaptığı Metaverse kavramını ilk olarak Facebook şirket isminin Meta olarak değiştirilmesiyle birlikte duyduk.
Dijitalde Mutlu Müşteri Yaratmak
Vedubox sponsorluğunda düzenlenen Online Sohbet’lerde bu ay Insider’da Endüstrinin Dijital Dönüşümünden Sorumlu Genel Müdür ve Partner olan Sn. Kerem Bozokluoğlu ile dijital dünyada mutlu müşteri yaratmanın yollarını konuşacak ve sizlerden gelen soruları cevaplandıracağız. Webinar boyunca izleyicilerde sorularını konuklara sorabilecek ve cevap alabilecekler.
Vedubox ile Eğitim ve Zaman Maliyetlerini Nasıl Düşürebilirsiniz?
2022 yılı artan maliyetlerden dolayı şirketler için zor geçiyor. Çalışan verimliliğini arttırmanın en kolay yollarından olan eğitim çalışmaları da artan maliyetlere örnek olarak verilebilir. Online eğitim yönetim sistemleri eğitmen, eğitim ve zaman maliyetlerini düşüren ve kurumsal eğitim sistemi kurmanıza olanak sağlayan yegane çözümlerden biri. Vedubox olarak bu webinarda Vedubox ile Eğitim ve Zaman Maliyetlerini Nasıl Düşürebilirsiniz? konusunu işleyeceğiz.
Vedubox Exam ile Ölçme ve Değerlendirme
Şirketlerin insan kaynakları ve eğitim odaklı çalışan tüm departmanlarının ürettiği ve çalışanlarının yetenek setlerini geliştiren eğitimlerin ölçme ve değerlendirme süreci çok önemlidir.
Fuarlardan Nasıl Verim Alınır?
Fuarlardan Nasıl Verim Alınır?
Fuarlar birçok şirketin yurtiçi ve yurtdışı pazarlama stratejilerinde yer alan ve ürün, hizmet tanıtımı için önem arz eden etkinliklerin başında geliyor. Pandemi süresince fuar organizasyonları dijitalde devam etse de firmaların fuarlardan beklentileri değişmedi. Daha çok müşteri adayına erişmek ve satış yapmak.
İş Dünyası Online Etkinliklere Uyum Sağlayabildi mi?
Vedubox sponsorluğunda düzenlenen webinarlar 2022 yılında tüm hızla devam ediyor. 2022’in ilk webinarında konumuz iş dünyasının dijital etkinliklere uyum sağlama süreci olacak.