YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

Müşteri Deneyiminizi Vedubox'ın
Müşteri Eğitim Platformu ile Güçlendirin

Müşteri Deneyiminizi Vedubox’ın <br>
Müşteri Eğitim Platformu ile Güçlendirin

 

Vedubox nedir?

Vedubox, fırmaların müşterilerine online olarak ürünleriyle ilgili detaylı eğitmler verebilmeleri için özelleştirilmiş bir online eğitim yazılımıdır.

Tüm dünyadan 350+ Organizasyon Vedubox’a güveniyor

Tüm ihtiyacınız
olan özellikler bir arada

Mobil Uygulama

Canlı Eğitim

İnteraktif Eğitim

Sınav

Eğitim Satışı

Oyunlaştırma

Raporlar

Görevler

Sertifikasyon

Tekrar İzle

Vedubox’ın Müşteri Eğitimi İçin Sunduğu Avantajlar

Oyunlaştırma ile Motivasyon Sağlayın

Vedubox’ın oyunlaştırma özellikleri ile müşterilerin eğitim materyalleriyle etkileşimini teşvik ederek katılımı artırın.

Veriye Dayalı Yaklaşım ve Raporlama
Vedubox’ın kapsamlı raporlarını kullanarak müşteri eğitiminin etkinliğini değerlendirin ve elde edilen bilgilere göre içeriğinizi geliştirin.
Canlı Eğitim Yönetimi ile Daha Planlı Eğitimler
Gerçek zamanlı öğrenme deneyimi için canlı eğitim oturumları planlayın, bildirimler yapın ve takip edin.
Etkileşimli Eğitimle Katılımı Artırın
Vedubox’ın etkileşimli video özelliğini kullanarak aktif katılımı teşvik ederek öğrenme sonuçlarını geliştirin ve müşteri memnuniyetini artırın.
Mobil Uygulama ile Hareket Halindeyken Öğrenme
Mobil öğrenmeyi mümkün kılarak eğitim materyallerine her zaman ve her yerden kolay erişim sağlayın, böylece eğitime katılım oranlarını artırın.
Tekrar İzle Özelliği ile Karmaşık Özellikleri Anlaşılır Kılın
Müşterilere eğitim materyallerini tekrar izleme imkanı tanıyarak kavrayışı ve kendi hızında öğrenmeyi geliştirin, ürün özellikleri ve fonksiyonlarının tam anlamıyla anlaşılmasını sağlayın.

Vedubox’ın Potansiyelini Keşfedin

Bir Demo Tarihi Belirleyin ve 1 Aylık Ücretsiz Denemenizi Hemen Başlatın!

Müşteri eğitiminizi mükemmelleştirmek, değerli kaynaklarınızı doğru şekilde müşterilerinize ulaştırmak ve müşteri sadakatini geliştirmek için Vedubox'ın yenilikçi yazılımını kullanın.

Müşteri Memnuniyetini Artırın

Vedubox, müşterilere ürün kullanımı konusunda etkin bir şekilde eğitim vermenizi sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmanıza olanak Müşteri sadakatini sağlamanıza yardımcı olur.

Maliyet Verimliliği Sağlayın

Geleneksel eğitim maliyetlerinden tasarruf edin ve Vedubox ile görevleri otomatikleştirerek müşteri eğitimi için ekonomik bir çözüm elde edin.

Veri Odaklı Kararlar Alın

Vedubox’ın güçlü analitik özellikleri, müşteri eğitim stratejiniz hakkında içgörü edinmenizi sağlar ve yatırım getirisini maksimize eder.

Eğitim Yönetimini Basitleştirin

Vedubox ile müşteri eğitim izleme sürecini kolaylaştırın ve tüm müşterilerin ürününüzün özelliklerini ve avantajlarını iyi bir şekilde benimsemelerini sağlayın.

Müşteri Katılımını Artırın

Vedubox’ın etkileşimli müşteri eğitim oturumları, müşteri memnuniyetini artırır, sürekli katılımı teşvik eder ve olumlu ürün deneyimini destekler.

Rekabet Avantajı Elde Edin

Vedubox ile bilgili bir müşteri tabanı oluşturun ve işletmenize müşteri hizmeti ve memnuniyetinde rekabet avantajı sağlayın.

Müşteri Eğitiminin Ötesine mi Geçmek İstiyorsunuz?
Vedubox ile Daha Fazlasını Keşfedin!

Çalışan Eğitimi

Öğrenci Eğitimi


Ürün Eğitimi

Partner Eğitimi


Üye Eğitimi

Çalışan Eğitimi

Öğrenci Eğitimi


Ürün Eğitimi

Partner Eğitimi


Üye Eğitimi

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Vedubox, online eğitim süreçlerini mükemmel bir şekilde yönetmeyi sağlayan, hepsi bir arada, bulut tabanlı bir Eğitim Yönetim Sistemi’dir (LMS). Online eğitimlerin oluşturulması, sunulması ve izlenmesi için entegre bir platform sunan Vedubox, turizm, uçuş okulları, kurslar, sivil toplum kuruluşları ve devlet kurumları gibi çeşitli alanlara hizmet vermektedir. Güçlü eğitim yönetim sistemimiz farklı öğrenme ortamlarına uygun olarak tasarlanmış olup çevrimiçi öğrenme, karma öğrenme, eğitmen tarafından yönlendirilen eğitim, kurumsal eğitim, üye eğitimi ve çalışan eğitimini kolaylaştırır. Vedubox sayesinde eğitim kurumları ve uçuş okulları, etkili ve etkileşimli çevrimiçi öğrenme deneyimleri sunmak için teknolojiden yararlanabilirler. İşletmeler, sivil toplum kuruluşları ve devlet kurumları, verimli çalışan eğitim ve geliştirme programları için platformumuzu kullanabilirler. Ölçeklenebilir tasarımı sayesinde Vedubox, farklı sektörlerin özel ihtiyaçlarını karşılayarak üstün öğrenme deneyimleri sunma konusundaki tercih edilen LMS olarak konumunu sağlamlaştırmaktadır.

Vedubox, birçok farklı platformda sorunsuz bir öğrenme deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Öğrenme her yerde gerçekleşir, sadece bilgisayar başında değil. Bu nedenle, hem Android hem de iOS cihazları için özel mobil uygulamalar geliştirdik. Bu uygulamalar sayesinde, akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla her zaman ve her yerde Vedubox’ın tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Vedubox uygulamasını Google Play Mağazası veya Apple App Store’dan indirmek, hesabınıza giriş yapmak ve dilediğiniz yerde öğrenmeye devam etmek. Vedubox mobil uygulaması sayesinde, öğrenme yolculuğunuz her zaman parmaklarınızın ucunda.

Vedubox, müşteri ve destek hizmetleri konusunda oldukça iddialıdır. Size ulaşabileceğiniz birden fazla iletişim kanalı sunarak, sorularınız ve sorunlarınızın zamanında ve etkili bir şekilde ele alınmasını sağlarız. Destek ekibimize telefon, e-posta veya video konferans aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Özel müşteri hizmetleri ekibimiz, herhangi bir teknik zorluk, platformumuzla ilgili sorular veya diğer konular konusunda size yardımcı olmak üzere eğitilmiştir. Öğretme deneyiminizin aksamaması için çözümler sunmayı hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Vedubox kullanımına dair; eğitim oluşturma, içerik ekleme, interaktif araçları kullanma veya sorun giderme konusunda yardımcı olmak için buradayız.

Vedubox ile sadece mükemmel bir Eğitim Yönetim Sistemi seçmiyorsunuz, aynı zamanda e-öğrenme alanındaki başarınıza destek olan bir ortak da seçmiş oluyorsunuz. Her zaman sadece bir telefon, e-posta veya video konferans uzağınızdayız!

Vedubox satın aldığınızda, özel müşteri hizmetleri için ek ücret ödemeniz gerekmez. Sizlere herhangi bir soru veya sorun konusunda yardımcı olmak ve platformumuzu kullanırken problemsiz bir deneyim yaşamanızı sağlamak için buradayız. Bu olağanüstü hizmet taahhüdü, Vedubox’ın temel ve vazgeçilmez değerlerinden biridir. Destek hizmetlerimizin ayrıntıları seçtiğiniz plana göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen planlarımız ve fiyatlandırma sayfamızı ziyaret edin.

Kesinlikle! Vedubox, kendi online akademinizi kurmak için mükemmel bir araç olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş özellikleri ve sezgisel arayüzü sayesinde çevrimiçi eğitimleri kolaylıkla oluşturabilir, yönetebilir ve sunabilirsiniz. Platformumuz, karma öğrenmeden eğitmen tarafından yönlendirilen eğitime kadar çeşitli öğrenme stillerini destekler ve katılımcılarınızın farklı ihtiyaçlarına hitap eder. Ayrıca, Vedubox, katılımcıların ilerlemesini izlemenize ve etkili bir eğitim yolu sağlamanıza olanak tanıyan takip ve raporlama araçları sunar. Küçük bir işletme, uçuş okulu, STK veya devlet kuruluşu olsanız da, Vedubox’ın ölçeklenebilir mimarisi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Dolayısıyla, Vedubox ile kendinize güvenerek çevrimiçi akadenminizi kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Ölçeklenebilirlik: Vedubox, şirketlere coğrafi konumlarına bakılmaksızın büyük bir çalışan grubunu aynı anda eğitebilme olanağı sunar.

Önemli Tasarruf: Vedubox kullanmak, eğitim için seyahat, konaklama ve fiziksel malzeme gibi maliyetleri neredeyse ortadan kaldırır. Eğitim genellikle asenkron olarak gerçekleştiği için (örneğin videolar), eğitmenlerin fiziksel olarak mevcut olmalarına gerek kalmaz ve bu da maliyetleri daha da düşürür.

Eğitim Tutarlılığı: Vedubox ile her öğrenci aynı içeriği aynı şekilde alır, bu da tüm organizasyon boyunca tutarlı bir eğitimi garanti eder.

Konfor: Kuruluşların çalışanları kendi hızlarına ve uygunluklarına göre öğrenebilirler. Vedubox Mobil Uygulaması aracılığıyla istedikleri zaman, her yerden eğitim materyallerine ulaşabilirler. Özellikle yarı zamanlı çalışanlar veya esnek olmayan programlara sahip olanlar için faydalıdır.

Takip ve Raporlama: Vedubox, gelişmiş raporlama imkanı sunar. Bu özellik yöneticilerin çalışanların ilerlemesini takip etmelerine, zorlandıkları alanları belirlemelerine ve gelecekteki eğitimleri buna göre özelleştirmelerine imkan tanır – yüz yüze eğitimde bunu sağlamak oldukça zordur.

Diğer Sistemlerle Entegrasyon: Vedubox, İK sistemleri, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) sistemleri ve diğer kurumsal araçlarla entegre edilebilir, böylece süreçleri optimize eder ve sorunsuz bir öğrenme deneyimi sunar.

Vedubox, gizlilik ve güvenlik konularıyla ilgili olarak yürürlükteki ulusal yasalara ve uluslararası düzenlemelere uyar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Elbette. Vedubox ile tüm eğitim süreçlerinizi yönetebileceğiniz gibi eğitimlerinizin satışını gerçekleştirip ödeme alabilirsiniz. Paypal, Iyzico ve Stripe ödeme sistemleri aracılığı ile güvenli bir şekilde ödeme alırsınız. Kredi kartı bilgileri sistemde tutulmaz.

Evet. Vedubox’ın oldukça gelişmiş bir sertifikasyon modülü mevcuttur. Kendi tasarımınız olan sertifikaları ya da sistemde hazır bulunan sertifikaları seçerek, katılım ya da başarı sertifikası verebilirsiniz.

Tabi ki. Vedubox sisteminizi satın aldıktan sonra, satın aldığınız alan adı altına taşıyabilirsiniz. Dilerseniz sitemaker modülü ile Vedubox içerisinden bir karşılama sayfası oluşturabilir sisteminizi kurumsal renkleriniz ve tasarım öğeleri ile kişiselleştirebilirsiniz.

Eğitimlerinizi, herkese açık alandan kayıtlı olmayan kullanıcılara sunabileceğiniz gibi, eğitim satışını da gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda etkinlikler de herkese açık olarak oluşturulabilir.

Kesinlikle, Vedubox’ın oldukça gelişmiş bir sınav test sistemi mevcuttur. Çoktan seçmeli, boşluk doldurma, açık uçlu sorlar oluşturabilir, hatta optik okuyucu ile sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz. Aynı zamanda sistem üzerinden anket yapabilirsiniz.

Sorunuz mu var? Hemen bize ulaşın