YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

The Beauty Face Academy Başarı Hikayesi

Tüm dünyadan katılımcıları bulunan sanal kurs The Beauty Face Academy’nin Vedubox ile çalışmaya başlama öyküsünden ilham almak ister misiniz? Sizi başarı hikayemizle baş başa bırakıyoruz.

The Beauty Face Academy; güzellik sektöründe yeni çıkan teknolojileri sıkı bir şekilde takip ederek, ileri seviye eğitimler organize eden, güzellik uzmanlarını kendi alanlarında branşlaştırma adına kurulmuş bir akademi. 

Vedubox'ın avantaj sağlayan özellikleri:

'Vedubox ile Güzellik Sektörüne Yeni Bir Anlayış Kazandırdık'
Serap Gök
Eğitmen / Kurucu

The Beauty Face Academy kurucusu Serap Gök; ‘geleneksel eğitimlerin sunduğu pahalı organizasyonlar ile başa çıkmak bir hayli zor olduğu için online akademi projesi beni çok heyecanlandırmıştı.’ diyor. 

Güzellik Akademilerinin genellikle büyük şehirlerde olmasından ötürü birçok salon sahibi veya güzellik uzmanı sektördeki yenilikleri takip etmekte zorlanıyor. Geleneksel eğitim sistemi ile eğitimlere katılmak yüksek maliyetli olduğu için, ya sektörden geri kalıyorlar ya da çok yüksek bedeller ödüyorlar.

Pandemi sürecinden önce eşsiz bir fikir olarak tohumları atılmıştı ancak Vedubox ile tanışmadan önce farklı platformlarda beklenen başarı sağlanamadı. Dijital dünyada sürdürülebilir olmak ve online eğitim sisteminde en iyisi olmak için farklı platformlar denendi. Ancak benzersiz bir proje olduğu için ve örnek bir model olmadığı için araştırma ve deneme süreci zorluydu. 

'Hayalini Kurduğum Online Projem Vedubox ile Aşka Dönüştü'

The Beauty Face Academy kuruluş ve gelişme süreçlerinde benimsediği ‘En iyisi olmak istiyorsan en iyisini seçmelisin’ sloganına sadık kalmak için çaba sarf ediyordu ancak uygulama maliyetleri buna engel oluyordu. Ta ki Vedubox ile tanışana kadar.
 
The Beauty Face Academy ve öğrencileri eğitimlerini keyifle düzenlemeye başladılar ve her geçen gün büyüyerek devam ediyorlar.

En İyilerin Tercihi Vedubox

Son olarak Serap Hanım’ın pozitif enerjisi ve güzel sözleri ile noktayı koyalım:
 
‘İyi ki varsınız, iyi ki yollarımız kesişti sizlerle, hem benim hayatıma dokundunuz hem öğrencilerimin. Bir çok kişinin hayallerine ulaşmasına yardımcı oldunuz. Başarılı olmamın sebebi oldunuz. Vedubox ekibinde çalışan, emeği geçen herkese ne kadar teşekkür etsem azdır. Hepinize çok teşekkür ederim. ‘
 
Sizler de Serap Hanım gibi Vedubox hepsi bir arada eğitim ve iletilim platformu ile başarıya ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.