YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

Paylaş

Vedubox’tan Heyecan Verici Haberler!

Eğitim Teknolojileri, Metaverse, Online Çalışma, LMS konuşulan her yerde biz de varız. Vedubox logosunu gördüğünüz her etkinlikte, misafirperver ekibimiz sizi karşılıyor olacak.

Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı Gümüş Sponsoru 
6 Ekim’de Bilişim Vadisi’nde gerçekleştirilen Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı‘nı Gümüş Sponsor olarak destekledik. CEO’muz Bilgin Yazar 5G ile video konferans, online eğitim, metaverse, VR/AR ve hologram teknolojilerinin hayatımızı nasıl değiştireceğinden bahsetti.

Bu yıl 23. kez gerçekleştirilen İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması‘nda; Türkiye Merkezli Üreticiler arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Yerli ve milli ürünümüz Vedubox‘ın üretimi, eğitim teknolojileri konusunda diğer yatırımlarımız ile her geçen gün büyümeye ve pazar değerimizi artırmaya devam ediyoruz.

Kurumsal Eğitim ve Teknolojileri Zirvesi

Türkiye’nin önde gelen İK, eğitim, yetenek yönetimi profesyonellerinin katıldığı, Yüksekbilgili Kurumsal Eğitim ve Teknolojileri Zirvesi 20 Ekim’de gerçekleştirildi. Vedubox‘ın sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğe birbirinden önemli konuklar katılım sağladı.

Metaverse Çalıştay ve Konferansı Altın Sponsoru

Vedubox‘ın Altın Sponsor olduğu Metaverse Çalıştay ve Konferansı TÜYAFED Yazılımcılar Federasyonu ve İstanbul Arel Üniversitesi işbirliği ile 19 Ekim’de gerçekleştirildi. Etkinliğe Vedubox‘ın Metaverse ile ilgili vizyonundan bahsettiğimiz sunumumuz ile katılım sağladık.

Gitex Global ve North Star Dubai Fuarı

Orta Doğu, Afrika ve Güney Asya’daki en büyük teknoloji ve girişim etkinliklerinden biri olan Gitex Global’de biz de yerimizi aldık. Dubai World Trade Centre’da gerçekleşen etkinlikte yerli ve milli ürünümüz Vedubox‘ı global markalar ile buluşturduk.

İnsan Kaynakları Yönetimi ve Dijitalleşme Zirvesi

Vedubox‘ın sponsorları arasında yer aldığı Eduplus 7. İnsan Kaynakları Yönetimi ve Dijitalleşme Zirvesi
18-19-20 Ekim 2022 tarihlerinde gerçekleştirildi. İnsan Kaynakları profesyonellerine Öğrenme Yönetim Sistemi(LMS) ürünümüz hakkındaki detayları ilettik.

IMEX 2. Teknoloji ve Bilişim Fuarı

ICT, Bilişim ve Teknoloji alanında önde gelen etkinliklerden IMEX İstanbul Fuarı‘na katılım sağladık.
 
13-16 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen fuardaki standımzda, demo ve tanıtımlar gerçekleştirdik. 

Eğitimde Değişim Konferansı

‘Değişim için önceliğimiz eğitim’ sloganı ile yola çıkan Eğitimde Değişim Konferansı bu yıl 9. kez gerçekleştirildi. Vedubox olarak sponsor olduğumuz konferansta; Prof. Dr. Ziya SelçukProf. Dr. Aytaç Açıkalın ve Şermin Yaşar gibi değerli isimlerin söyleşilerine yer verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

En Yeni Yazılar

Başarı Hikayeleri