YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

Paylaş

vedubox zoom birlikte cok daha guclu

Vedubox & Zoom: Birlikte Çok Daha Güçlü

Sanal okul ve sanal iş yeri konseptleri, hayatımıza büyük bir hızla yerleşiyor. Eğitim-öğretim ve iş dünyasının online ortama taşındığı bu günlerde Zoom büyük yükselişini sürdürüyor.

Beklenmedik bir hızla gelen dijital dönüşüm, hem kullanıcı hem okul ve iş yeri yöneticileri için zorlu bir süreci de beraberinde getirirken Vedubox, kapsamlı hizmetiyle Zoom’u tamamlıyor.

Eğitimin geleceğini değiştiren online eğitim platformlarında eğitmen; videolar, mesajlar, oyunlar ve mini sınavlar aracılığıyla kullanıcı ile sürekli iletişim halinde olabiliyor. Online eğitim materyalleri hem eğitmen hem de kullanıcı tarafından sürekli erişilebilir durumda. Böylece kullanıcı, eğitmen ve kursun içeriği ile daha sistematik bir ilişki kurabiliyor. Öğrenme yolu (learning path) özelliği sayesinde organize bir öğrenme içeriği sunuluyor ve kullanıcılar bir sonraki adımı açıkça görebiliyor.

Farklı öğrenme stillerine uyumlu içeriğiyle etkili öğrenme deneyimi sunuyor. Bunun için video ve mini sınavlar gibi görsel materyaller ile eğitim almak yeni bilgiyi akılda tutma oranını arttırıyor.

 

Yüz yüze eğitimden ve toplantılardan farklı olarak online eğitim ve sanal işyeri platformları; materyalleri günün herhangi bir zamanında, eğitimden günler sonra bile tekrar tekrar okuyabilme ve pratik yapabilme imkânı sağlıyor. Vedubox’ın kütüphane, blog, haber akışı, mesajlaşma ve sınav gibi modülleri online deneyimi çok daha fazla güçlendiriyor.

Vedubox Zoom kullanıcılarına ne katıyor?

Vedubox, Zoom entegreli yazılımlar içinde güvenli olmasıyla ön plana çıkıyor. Vedubox, video konferans ve webinar modüllerinde kullanıcılarına Zoom’un lisanslı versiyonu ile entegre halde online eğitim, video konferans ve webinar hizmeti sunuyor.

Zoom kullanıcılarına toplantı ortamı sağlarken Vedubox aynı zamanda bütünlüklü bir ofis görevi görüyor. Kullanıcılar, Zoom’a giriş yapmadan Vedubox üzerinden Zoom kullanabiliyor.

Diğer taraftan Vedubox sistemi üzerinden ödeme bilgileri verilerek Zoom üyeliği satın alınması mümkün değil. Sistem bu konuda bir güvenlik zaafiyeti barındırmıyor. Vedubox ile birlikte Zoom çok daha güvenli bir hizmete dönüşüyor.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, yüksek güvenlikli Microsoft Azure sunucularında saklanıyor. Ayrıca, Vedubox, Kişisel Verilerin Korunması kuralları konusunda kullanıcıları bilgilendirme konusunda sorumluluk alıyor.

Vedubox, sağladığı içerikle iş yerlerine, eğitim verenlere ve eğitim alanlara güvenli bir ortam sağlıyor. Türkiyenin önde gelen pek çok kurumsal firması Zoom ile entegreli Vedubox kullanarak kaliteli ve güvenli hizmet alıyor.

Deneme sürümü almak için lütfen bu bağlantıdan kaydolun www.vedubox.com/demo-talep/

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

En Yeni Yazılar

Başarı Hikayeleri