YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

Paylaş

sirketler2

Şirketler Neden Vedubox’u Kullanır?

 

Şirketler Neden Vedubox’u Kullanır?

Vedubox, farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için farklı amaçlara hizmet eden bir eğitim ve iletişim yönetim sistemidir. Sorunsuz iletişim, zengin özellik ve kişiselleştirilebilir tasarım sunan Vedubox, e-eğitim ve iletişim de hızlı, pratik ve ekonomik bir seçenek sunmak için geliştirilmiştir.

Vedubox şirketler tarafından personel, bayi, tedarikçi, müşteri, ürün eğitimleri, seminerleri, toplantıları ve destek hizmetleri için kullanılmaktadır. Kullanıcılarınızın online sosyal bir ortamda hem öğrenebildiği, hem bilgi paylaşabildiği, hem görüşme, toplantı yapabildiği hem de webinarlara katılabildiği bir sistem sunar.

Personel, bayi, müşteri eğitimi

Vedubox’un yoğun olarak kullanıldığı amaçlardan biri eğitim vermektir. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketler, ürün ve hizmetlerinden en yüksek verimi alabilmesi için müşterilerine eğitim verirken kaliteli ve kolay kullanıma sahip Vedubox’u tercih ediyor. Aynı zamanda yeni işe alımlarda veya bayi eğitimlerinde de Vedubox avantajlı bir e-eğitim altyapısı olarak hizmet veriyor.

Bulut tabanlı içerik yönetim sistemi sayesinde eğitim materyalleri kolayca kullanıcıyla paylaşılabilir. Kullanıcı eğitim materyallerine internet erişimi olan tüm cihazlardan istediği her an ulaşabilir.

Online eğitimin önemli bir parçası olan online eğitimler de Vedubox ile çok kolay! Eğitmenler, canlı eğitim vererek zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın personele, bayiye ya da müşteriye eğitim verebilir. Üstelik akıllı tahta teknolojisinin yanı sıra diğer interaktif özellikler sayesinde etkileşimli bir canlı ders işlenebilir.

Vedubox’u; personel, bayi ve müşteri eğitimi için kullanan şirketler, kullanıcıların bilgi düzeyini değerlendirmek için sınavlar uygulayabiliyor. Eğitim sürecini izlemek için raporlar elde edebiliyor.

Online Toplantı

Günümüzde şirketler, fiziksel mekanlarla sınırlı değil. Bunun bir sonucu olarak farklı ofislerde, farklı şehirlerde, farklı ülkelerde ve hatta farklı kıtalarda bulunan kişilerle toplantı yapmak gerekebiliyor. Online toplantı özelliğiyle avantaj sunan Vedubox, %100 bulut teknolojisine sahip olması sayesinde kurulum gerektirmez ve sunucu maliyetini ortadan kaldırır.

Vedubox, tamamen özelleştirilebilir arayüzüyle kurumsal imajınızı yansıtabileceğiniz online toplantılar düzenlemenize yardımcı olur. Üstelik toplantılarınıza her biri farklı lokasyonlarda bulunan çok sayıda kişiyi davet edebilirsiniz. Vedubox, kullanıcı sayısına uygun performansta çalışabilecek şekilde yapılandırarak sizin için teknik altyapıyı sağlar.

Online Canlı Eğitim (Webinar)

Vedubox ile şirketler online canlı eğitim düzenleyebilir. Webinar olarak da bilinen ve geniş kitlelere hitap eden webinarlar ile istediğiniz yerden 7/24 eğitim vermek mümkün hale geliyor. Üstelik tak çalıştır USB Logitech Kamera, Ortam Mikrofon ve Hoparlör Setleri ile zaman kaybetmeden kesintiye uğramadan webinar vermeye başlayabilirsiniz.

Oluşturulacak sanal toplantı odalarında Microsoft Office, video ve diğer multimedia dosyaları da dahil olmak üzere farklı formatlarda içerik paylaşarak webinarınızı daha güçlü hale getirebilirsiniz. Ortak kullanıma açık yazı tahtası ise Vedubox webinarlarının en güçlü özellikleri arasında sayılabilir. Çünkü bu sayede hazırladığınız sunumlar üzerinde kullanıcılarla birlikte çalışabilir veya boş bir tahta kullanarak interaktif eğitimler gerçekleştirebilirsiniz.

Online Satış Görüşmesi

Bir hizmet ya da ürün satmaya çalışıyorsunuz ancak potansiyel müşterileriniz sizden farklı bir lokasyonda mı bulunuyor? Bu durumda daha önce yalnızca telefon veya e-posta üzerinden ürün veya ürününüzü tanıtma şansınız oluyordu. Oysa Vedubox ile bir tıkla online satış görüşmeleri gerçekleştirmek mümkün.

Potansiyel müşterinizle aynı odada bulunuyormuş gibi bir satış görüşmesi gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken görüşmeye gidecek bağlantıyı oluşturmak. Sonrasında müşteri adayınızla bu bağlantıyı paylaşın ve bir tıkla görüşmeye katılmasına yardımcı olun. Etkileyici, değil mi?

Online Müşteri Canlı Desteği

Müşterileriniz sizinle hızlı, sorunsuz ve etkili iletişim kurabilirse, satış sonrası memnuniyet önemli ölçüde artar. Vedubox’un online müşteri canlı desteği özelliğini kullanan şirketler, müşteri hizmetlerinde çağ atlayarak çok daha fazla mutlu müşteriler elde etme şansı bulur.

Siz de müşterilerinizle aranızdaki köprülerin sağlamlaşmasını istiyorsanız, onların sorunlarına ve sorularına anında ve etkili yanıt verebileceğiniz Vedubox’u kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay ve hızlı Vedubox teknolojisini kendi kurumsal görünümüze kolayca adapte edebilir, aynı anda çok sayıda müşterinize hizmet vermenin avantajını yaşayabilirsiniz.

Online Pazarlama – Herkese Açık Webinarlar

Ürün ve hizmetleriniz hakkında isteyen herkesin bir tıkla katılabileceği online pazarlama çalışmalarıyla satışlarınızı katlayın. Herkese açık webinarlar sayesinde rutin olarak elde ettiğiniz lead (potansiyel müşteri bilgisi) sayısını arttırabilir ve satışa dönüşen leadler elde edebilirsiniz.

Müşteri adaylarınız ürün ve hizmetiniz hakkında güvenilir bilgiye kolayca ulaştığında, satın alma işlemini gerçekleştirme olasılığı artar. Çünkü böylece rakipleriniz arasında öne çıkma şansı bulabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinize ihtiyaç duydukları bilgiyi sunarak siz de şirketinizin satışlarını hemen şimdi arttırın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

En Yeni Yazılar

Başarı Hikayeleri