YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

Paylaş

sirketler icin vedubox

Şirketler için Vedubox’ın 4 Kullanım Yöntemi

Vedubox, şirketlerin yeni ve modern sistemlerine uyum sağlamak için kullanabilecekleri hizmetleri içeren bir e-eğitim ve iletişim sistemidir. Evden çalışma, online eğitim, webinar gibi kavramları iş hayatında sıkça duyduğumuz bu dönemde Vedubox şirketiniz için pek çok çözüm stratejisi sunarak yeni teknolojiler ile bir çalışma sistemine kolayca entegre olmanızı sağlar.

İçerisinde bulunduğumuz pandemi koşullarında ve ondan öncesinde büyük şirketlerin de sıkça uygulamaya başladığı esnek çalışma sisteminde Vedubox’ın sunduğu çözümlerle işinizi daha verimli bir hale taşımanız mümkün. Esnek çalışma saatleri ve haftanın belli günleri evden çalışma gibi yeni çalışma modellerinde çalışanların ve yöneticilerin birbirleri ile iletişimde kalabilmeleri için tasarlanan online toplantılardan online seminerlere ve hatta şirketinizin düzenlediği eğitimler için eğitim platformuna kadar her türlü hizmeti Vedubox ile sağlayabilirsiniz.

Online olarak pek çok şeyin halledilebilmesi, maliyet ve zaman açısından şirketlere çok büyük kazançlar sağlıyor. Online toplantılar, online eğitimler katılımcılar için vakit başta olmak üzere daha pek çok fayda sağlarken diğer tarafta yöneticiler ve düzenleyiciler için mali bir kazanç sağlaması yönüyle oldukça avantajlı. Vedubox da bu konuda hem çalışanların hem de şirket sahiplerinin işlerini kolaylaştıracak birtakım çözümler sunuyor.

Web/Video Konferans

Web/Video Konferans

Vedubox’ın şirketler için sağladığı çözümlerin başında internet üzerinden online olarak konferans yapmanızı sağlayan ‘Web/Video Konferans’ platform geliyor. Bu platform çalışanların bir arada bulunabilecekleri ve işlerini görüntülü ve sesli olarak birlikte halledebilecekleri bir platform. Bu hizmeti almak istediğinizde Vedubox size 7/24 internet üzerinden toplantılarınızı ve konferanslarınızı yapabilme imkanı sunuyor.

Video Konferans Sistemini tak çalıştır USB Logitech Kamera, Ortam Mikrofon ve Hoparlör setleri ile kullanabilirsiniz. Logitech ürünlerini ise Vedubox’tan temin etmeniz mümkün.

Kolay bir kullanımla hızlı bir şekilde video konferanslarınızı Vedubox üzerinden gerçekleştirmek ve toplantılarınızı online platforma taşımak sizin için büyük bir kolaylık sağlıyor. Böylelikle zaman ve mekan problemini en aza indirerek internetin olduğu bulunduğunuz her ortamdan toplantılarınıza girmek mümkün oluyor.

İlgili kişilerin katıldığı toplantı odalarında Microsoft Office, video ve multimedya dosyaları gibi materyalleri katılımcılarla da paylaşmanızı sağlayan Vedubox, her anlamda işinizi kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. Toplantıları hatırlatmak için e-posta gönderimi, anlık olarak anket paylaşma, ortak bir yazı tahtası  gibi seçeneklerin de bulunduğu platformda toplantı esnasında ihtiyacınız olabilecek tüm her şey düşünüldü. Tek yapmanız gereken Vedubox’tan yararlanmak istediğinize dair bir demo kayıt formu doldurmak ve Vedubox üyeliğinizi başlatmak!

Online Eğitim Satış Portalı

Uzaktan eğitim son zamanlarda oldukça revaçta. Bunun pek çok farklı sebebi var. Bu dönemde bunun başlıca sebebi pandemi olmakla birlikte pandemic öncesinde de online eğitimler çoğalmıştı. Online eğitimin eğitim alanlar, eğitimciler ve eğitimi düzenleyenler için avantajları çok fazla. Bu da online eğitimin yaygınlaşmasına ve sevilmesine neden oluyor. Bu sebeple şirketlerin kendi içlerinde veya dışarıya yönelik eğitmleri online olarak düzenlemesi son derece akıllıca.

Şirket içerisinde düzenlemek istediğiniz online eğitimlerinizi ve şirketinizin dışarıya yönelik tasarladığı online eğitimleri tek bir platformda Vedubox ile buluşturmanız mümkün. Ayrıca eğitimlerinizin online satışlarını da Vedubox üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vedubox size eğitimlerinizin satışını yapabileceğiniz online e-ticaret portalı/sitesi sunar.

Vedubox’ın eğitimlerini satmak isteyenler için tasarladığı bu sistem Paypal, Iyzico gibi online ödeme sistemlerine entegre olabilir. Bu sayede eğitim satışları kredi kart ödemesi şeklinde de yapılabilir. Satışlarını Vedubox üzerinden yaptığınız eğitimlerin satış raporlarına da yine site üzerinden erişebilirsiniz.

Platforma entegre olan yönetim paneli ile de satış ve üyelik yönetimi yapabilmenizi sağlayan kursiyer takibi, ödeme bilgileri, fatura bilgileri, takvim, eğitim atama, eğitim raporları ve daha birçok özelliğin yönetimini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Uzaktan Çalışma

Uzaktan çalışma modeli yine pandemi ile dünya genelinde mecburen artsa da pandemiden önce de pek çok şirket belli günler uzaktan çalışma veya paylaşımlı ofislerin esnek bir şekilde kullanma gibi modellere geçmişti. Bu durum pandemi sonrasında artarak ilerleyerek gibi gözüküyor. Çalışanların evlerinden veya kendi istedikleri farklı bir çalışma ortamından daha efektif bir performans sergilediklerinin kanıtlanması bu durumda en büyük etkenlerden biri. Çalışanlar kendi istedikleri mesai saati aralığında ve daha rahat hissettikleri yerlerde daha yüksek bir çalışma performansı sergiliyorlar. Bu durum da şirketlerin uzaktan çalışmayı çalışma modellerine entegre etmeleri için göz ardı edemeyecekleri bir fayda.

Uzaktan çalışmak rahat ve konforlu ancak sağlanması gereken bazı altyapı desteği de mevcut. Vedubox tam bu noktada uzaktan çalışmak isteyen şirketler için toplu çözümler sunuyor. Yukarıda belirttiğimiz ve ayrıca kullanabileceğiniz Web/Video Konferans, Online Eğitim Satış Portalı gibi çözümleri de içerisinde barındıran bu geniş çaplı çözüm sistemi birçok iş uygulamasını entegre etmesi sayesinde, şirketler için vazgeçilmez bir online iş ortamına dönüşmüş durumda.

Vedubox uzaktan çalışma çözümünü şirketiniz için edindiğinizde; kurum İçi Toplantılar, Satış Görüşmeleri – Sunumları, Pazarlama Webinarları için kullanabilirsiniz. Ayrıca Bayi Eğitimleri, Personel Eğitimleri, Tedarikçi Eğitimleri, Ürün/Hizmet Eğitimleri hazırlayabilir ve sunabilirsiniz. Toplantılarda, görüşmelerde ve eğitimlerde önceden hazırladığınız sunum, dosya, video gibi materyalleri karşı taraflar ile paylaşabiliyor olmak size hem vakit kazandıracak hem de ürün veya hizmetiniz hakkında her türlü ayrıntıyı vermenizi kolaylaştıracak.

Vedubox’ın uzaktan çalışma sisteminin özellikleri aşağıdaki çözümleri kapsar:

  • Toplantı Yönetimi,
  • Video Konferans,
  • Webinar,
  • Doküman Paylaşımı,
  • Şirket çalışanlarına yönelik duyuru, anket,  eğitimler,
  • Ortak kütüphane,
  • Şirket haber akışı,
  • Blog.

Vedubox’ın uzaktan çalışma sistemi %100 bulut temelli bir sistemdir. Bu da internetin olduğu her ortamda ulaşabileceğiniz ve ayrıca kaydetmeniz gerekmeyen bir kaynak kullanımını benimsemenizi sağlar. Herhangi bir sunucu, yedekleme, güncelleme, güvenlik gibi çalışmaya gereksinim duymadan her müşteriye kendi web adresi ve logosu ile hizmet verir.

Vedubox Kurumsal Hesap

Şirketlerin personelleri, bayileri, tedarikçileri ve müşterileri düşünülerek geliştirilen kapsamlı bir çözümü de Vedubox Kurumsal’dır. Şirketler Vedubox Kurumsal ile online eğitim (LMS), toplantı ve webinar gibi özellikleri satın alabilir. Bu sayede her bir şirket kendi online eğitimleri yanında toplantılarını ve görüşmelerini gerçekleştirmekte ve destek hizmetlerini de sunabiliyor. Birçok şirket ürün ve hizmet eğitimleri ve toplantıları için Vedubox Kurumsal’ı kullanıyor.

Vedubox Kurumsal; çalışan eğitimi, bayi eğitimi, müşteri eğitimi gibi eğitimleri de bünyesinde barındırır.

Bir eğitim ve çalışma platform olarak Vedubox’ı kullanmanın avantajlarından bahsettik. Tüm bu bahsedilen avantajlardan yararlanmak için bir demo sürüm ile Vedubox’a kayıt olabilir ve hizmetlerimizden faydalanarak etkilerini kendiniz bizzat görebilirsiniz. Vedubox ile eğitimlerinizi daha fazla kişiye ulaştırmak düşündüğünüzden çok daha kolay!

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

En Yeni Yazılar

Başarı Hikayeleri