YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

Paylaş

Screenshot 2021 08 04 at 18.12.46

Kapsamlı Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS) Raporu ve Eğitimler 2021

Vedubox LMS pazar raporu ile özellikle şu konularda detaylı bilgi edinin:

 • Küresel e-öğrenme pazarına genel bakış
 • Küresel LMS pazarının değerlendirmesi
 • LMS pazarının büyümesini yönlendiren ve kısıtlayan eğilimler ve faktörler
 • COVID-19 pandemisinin karantina sırasında ve sonrasında LMS endüstrisinin büyümesi üzerindeki etkisi
 • LMS endüstrisinde dikkat edilmesi gereken e-öğrenme eğilimlerinin geliştirilmesi
 • LMS pazar segmentasyonunun ayrıntılı bir özeti
 • LMS platformlarının türleri ve çeşitli bölgelerde benimsenmesi hakkında bilgi
 • LMS endüstrisindeki en iyi oyuncular

LMS pazar raporu için tıklayın.

Vedubox LMS pazar raporu dünyanın hızla değişimiyle dönüşen öğrenme modelleri hakkında önemli bilgiler veriyor. Dünyanın dört bir yanında iletişimin evrimi, diğer tüm teknolojik gelişmeler için standardı belirleyerek hızla gelişiyor.

İyi haber şu ki, öğrenme endüstrisi, iletişim dünyasının sunduğu her olası yenilikten yararlanarak aynı yolu izliyor. Bu yolculuk, Öğrenme Yönetim Sistemlerinin yaygınlaşmasıyla eğitim dünyasını fiziksel sınıf sınırlarının ve diğer geleneksel işlevlerinin ötesine genişletmeyi amaçlayan e-öğrenim endüstrisini ortaya çıkarıyor.

E-öğrenme, hükûmetler ve kurumsal şirketler tarafından e-öğrenme platformları için ayrılan bütçe ödeneklerindeki artış, gelişen teknolojilerdeki yeni trendler, mobil cihazların hızlı benimsenme oranı ve sosyal öğrenmenin sürekli büyüyen rolü sayesinde hızla büyümeye devam ediyor. E-öğrenme endüstrisi, Öğrenme Yönetim Sistemleri (LMS) pazarındaki gelişmelerinde etkisiyle son zamanlarda hızlı bir büyümeye tanık oldu.

Giderek daha fazla ülke ve kurumsal şirket, LMS pazarının ülkeleri ve kuruluşları için sunduğu çeşitli avantajlar nedeniyle e-öğrenme endüstrisinin büyümesine katkıda bulunuyor. Öğrenme yönetim sistemleri, öğrenme kapasitelerini artırmaya yardımcı olan diğer birçok işlevle birlikte gelen ilgi çekici bir öğrenme ekosistemi yaratıyor. Öğrenme sürecini sadeleştirerek yönetmeye yardımcı oluyor.

“Sınırsız Öğrenme Platformu”

LMS çözümleri, kuruluşlara ve şirketlere çevrimiçi öğretim veya eğitim programlarını yönetme ve otomatikleştirme konusunda destek veriyor. LMS, kısaca “Sınırsız Öğrenme Platformu” olarak tanımlanabilir. Okul ve eğitim kurumları için LMS pazarı, dijital eğitim içeriğine, öğrenme kaynaklarına ve işlevlerine sınırsız ve zamansız erişim sağlayarak öğrencilerin performanslarını artırmalarına yardımcı oluyor.

LMS platformları, öğrenciler ve öğretmenler arasında sınırsız iletişimi kolaylaştıran sanal sınıflar ve öğrenme ortamı sağlayarak eğitim sektöründe devrim yaratıyor. E-öğrenme endüstrisindeki büyüme, dünya çapındaki kurumsal yapılar tarafından LMS çözümlerinin büyük ölçüde benimsenmesinin bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor.

Birçok şirket, eğitim maliyetlerini önemli ölçüde azaltırken

 • çalışanlarını eğitmek,
 • ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi aktarmak,
 • iş süreçlerini ve metodolojileri düzene koymak,
 • verimliliği ve departmanlar arası ilişkileri artırmak,
 • ürünleri tanıtmak ve müşterileri eğitmek,
 • çalışanlarını işe almak ve değerlendirmek için LMS platformlarından yararlanıyor.

Hızla büyüyen LMS pazarının bir sonucu olarak e-öğrenme endüstrisindeki küresel büyüme, eğitim ve öğretim sistemlerine yatırım getirilerini artırma konusunda ciddi olan herhangi bir hükûmet ve şirket için dikkate almaya ve çalışmaya değer. Bu nedenle, LMS küresel ve bölgesel pazarının durumunu özetleyen bir pazar raporu için kolları sıvadık. Analistlerimiz, e-öğrenme endüstrisindeki kuruluşları ve şirketleri bilgilendirebilecek ve yönlendirebilecek bir rapor oluşturmak için küresel analistler ve araştırmacılar tarafından çeşitli ölçüm ve raporları araştırdı ve analiz etti.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

En Yeni Yazılar

Başarı Hikayeleri