YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

ozelderssistemi header img 600x348 1

Vedubox ile Özel Ders

Vedubox, online özel ders veren öğretmenler, koçluk ve danışmanlık hizmetleri veren kişilerin çok sayıda özellik sunuyor.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber online eğitimin yaygınlaştığı günümüzde, geleneksel birebir özel dersi geride bırakarak; internet aracılığıyla eğitmenlerinin ders verebileceği sanal ortamı sağlıyor.

LMS, online test ve sınav, toplantı ve birebir görüşme gibi özellikleri bir arada sunan Vedubox, özel ders için gerekli tüm özelliklere sahip.

Özel Dersinizi Zenginleştirin

Hepsi bir arada online eğitim platformu ile kullanıcılarınız için eğitimler oluşturun, ilerlemelerini analiz edin, eğitiminizi yönetin.

22@1x

Birebir Ders

Canlı dersleriniz için seçeceğiniz herhangi bir video konferans altyapısı ile birebir görüşmelerinizi gerçekleştirin. İnteraktif akıllı tahta ile öğrencilerinizin canlı derslere aktif katılımını sağlayın. Görüşmeleri tercihinize bağlı olarak sisteme otomatik olarak kaydedin, öğrencilerinizin tekrar izlemesini sağlayarak bilgileri pekiştirmesini kolaylaştırın.

11@1x

Takvim

Her bir öğrenciniz için dersleri sisteme entegre takvimde oluşturun. Derslerinizin organizasyonunu ve öğrencilerinizin derslere katılımını kolaylaştırın. Kullanıcılar tek tıkla takvim üzerinden derse katılabilir.

33@1x

Zengin İçerik

Online özel derslerinizi video, animasyon ve testlerle etkileşimli hale getirin. Sistemde oluşturacağınız kütüphaneye doküman, PDF, HTML5, Scorm, sunum gibi farklı formatlarda kaynaklar ekleyin. Öğrencilerinizin öğrenme sürecini tek platformda destekleyin.

11@1x

Kolay Yönetim

Öğrencileriniz sisteme kaydolduktan sonra sistemde depolanan kaynakları ilgili öğrencilerin kullanıma açın. Öğrencilerinizin, kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme giriş yaparak derse başlamasını kolaylaştırın. Analiz ve raporlarla katılımcıların ilerlemesini takip edin. Ders sonunda sertifika verin.

33@1x

Online Test ve Sınav

İstediğiniz formatta soruları sisteme yükleyerek soru havuzu oluşturun. Soru havuzundaki sorularla test ve sınavlar düzenleyin. Sonuçları analiz ve raporlama modülü ile otomatik olarak değerlendirin. Video eğitimlerinize sorular ekleyerek etkileşimi artırın.

33@1x

Mikro Öğrenme

Kısa videolar ve diğer dokümanları kullanarak özel derslerinizi mikro öğrenme trendiyle zenginleştirin. Oyunlaştırma tekniğiyle süreci daha eğlenceli hale getirin. Hazırlayacağınız öğrenme yolunu tamamlamaları için mikro öğrenme materyallerini kullanabilir, öğrencilerinizin adım adım ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

İlgili Blog Yazıları

Yeni Nesil Nasıl Bir Eğitim  Sistemi İstiyor?

Yeni Nesil Nasıl Bir Eğitim Sistemi İstiyor?

  Yeni nesil eğitim sistemleri, artan dijitalleşme ve gelişen eğitim teknolojileri sayesinde giderek daha fazla gündeme geliyor. Farklı öğrenme modellerinin…
Uzaktan Eğitim Yazılımı Rehberi - 2022

Uzaktan Eğitim Yazılımı Rehberi - 2022

Uzaktan eğitim yazılımlarıyla eğitimlerinizi kolayca düzenlemek, kullanıcılarınız için ödevler ve sınavlar hazırlamak, canlı dersler esnasında yoklama almak ve tüm eğitim…
Uzaktan Eğitim Verenler İçin 10 Önemli İpucu

Uzaktan Eğitim Verenler İçin 10 Önemli İpucu

  Geçtiğimiz yıldan itibaren hayatımıza birçok yeni kavram girdi, tanıdığımız ve bildiğimiz kavramları sorgular olduk. Eğitim sektörü için uzaktan eğitim…

Yepyeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!

15 call center1

7/24 Müşteri Desteği

Yüksek eğitimli destek uzmanlarımız her zaman size yardım etmeye hazırdır.