YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

slider gcc img.jpg 600x581 1

Üniversite ve Okullar için Vedubox

Vedubox %100 bulut teknolojiyle birçok eğitim kurumu, K12 ve üniversitelere sunucu, teknik eleman ve altyapı gibi yatırımlara gerek olmaksızın online iletişim ve eğitim alt yapısı sağlamaktadır.

Eğitim Kurumları tarafından online etüt amacıyla kullanılmasının yanında, eğitmen veli görüşmelerini yapmak amacıyla da kullanılabilmekte ve her eğitim kurumu kendi web adresi ve logosu ile hizmet almaktadır. Yapılan tüm çalışmalar zaman ve mekândan bağımsız olarak yapılmakta ve kullanıcılar tablet ve mobil cihazlarından bile çalışmalara katılabilmektedir.

Vedubox yenilikçi yapısıyla LMS, sanal sınıf (web konferans, webinar), video streaming, online depolama, ders yönetimi, soru bankası, test ve sınav sistemi ve raporlama gibi özellikleri içerisinde barındırmaktadır.

Temel Özellikler

Eğitim kurumlarının verimliliğini artırmada en büyük yardımcısı, Vedubox uzaktan eğitim platformumuzun temel özellikleri. Tüm bu süreçlerde 7/24 uzman destek ekibimizin size yardımcı olaya hazır olduğunu unutmayın.

Sanal Sınıf

Webinar ve web/video konferans yapılarak görüntülü ve sesli etkileşim ortamı sağlamanın yanı sıra birlikte çalışma imkânı da sunulmaktadır. Yapılan etkinlikler istenirse kaydedilmekte ve tekrar tekrar seyredilebilmektedir.

Eğitim İçerik Yönetimi

Eğitimlere istenildiği kadar Doküman, Video, Link, Embed Kod, Test, Scorm(HTML5) ve Etkileşimli Video yüklenebilmekte ve öğrencilerin bu içerikleri ne kadar tükettiği bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Soru Bankası Test/Sınav Sistemi

Sınırsız sayıda soru (Boşluk Doldurma, Sıralama, Çoktan Seçmeli, Yazılı, Eşleştirme, Doğru Yanlış) test ve sınav hazırlanmasını ve sunulmasını sağlamaktadır.

Raporlama ve Yönetim

Eğitmen, yönetici gibi rollerde kullanıcı ekleme, ders ve içerik yönetimi, kayıtlı öğrenci, günlük ve aylık gelir gibi birçok raporun alınmasını sağlamaktadır.

Video Ders Kütüphanesi

Sisteme yüklenmiş video ve dokümanlara toplu bir şekilde ulaşım imkânı vermektedir.

Anket / Ödev / Duyuru

Anketler oluşturularak öğrencilerden geri bildirim alınabilmekte, ödev ve duyurular oluşturulabilmektedir.

Mesajlaşma

Eğitmen ve öğrenciler arasında görüntülü görüşme ve anlık mesajlaşma ile sosyal etkileşim ortamı sunmaktadır.

Online Ödeme

İyzico ve PayPal kullanarak eğitim satışı yapılabilmesini sağlamaktadır.

dene call gecici img 2

Yep yeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için, kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi  Eğitim Platformunu şimdi deneyin!