YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

vedubox logo 1X2

Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sistemi ve Yazılımı ile tanışın.

Vedubox ile akademik ve kurumsal alanlardaki online eğitimlerinizi son teknolojiyle buluşturun. Canlı ders, video tabanlı eğitim, canlı görüşmeler, webinar ve online sınav özelliklerini bir araya getiren uzaktan eğitim yazılımı Vedubox ile eğitim vermek çok pratik. 

Eğitim ve Toplantılarınızı Dijitale Taşıyın

Neden Online Eğitim Sistemi İçin Vedubox?

Uzaktan eğitim verirken öğrenci sayısı, içerik geliştirme ve depolamanın yanı sıra organizasyonu kolaylaştıran Vedubox’ı kullanmak için çok sebep var. Online eğitim sistemi ile coğrafi sınırlar ortadan kalkar eğitmen ve öğrenci aynı ortamda bulunmak zorunda kalmaz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Eğitmenler, kullanıcılar ve yöneticiler için kişiselleştirilebilen kullanıcı dostu arayüz ile kendi eğitimlerinizi tasarlayın, kullanıcılara ulaşın ve etkiyi artırın.

Bütünleşik Platform

Uzaktan eğitim yazılımı alanında en son çıkan çözümleri bir araya getiren Vedubox ile en iyi teknolojilere tek platformdan ulaşın.

Güvenli ve Pratik Altyapı

Pek çok bilgiyi ve kaynağı uçtan uca veri şifreleme, SSO, sürekli erişebilirlik, yedekli veri depolama ve güçlü gizlilik korumaları ile güvenle paylaşın.

Farklı Ürünlerle Entegre

Vedubox, Zoom, Vimeo ve Microsoft Teams başta olmak üzere dünyanın en son teknoloji ürünleriyle güçlerini birleştiriyor.

Düşük Maliyet

Vedubox’ın teknik desteği ve bulut tabanlı sistemi kullanarak sunucu, sunucu interneti ve teknik personel maliyetlerinden kurtulun.

Uzaktan eğitim yazılımı alanında fark yaratan Vedubox’ı

tt1

Vedubox Nasıl Kullanılır?

Sisteminizin Özelliklerini Belirleyin!

Kullanıcı sayınızı, istediğiniz özellikleri, web adresinizi ve logonuzu belirleyin, sisteminizi hemen kullanmaya başlayın.

Tanımlamalarınızı Yapın!

Kullanıcı, eğitmen ve yöneticileri atayın, eğitim içeriğinizi yükleyerek istediğiniz ayarları kolayca yapın.

Kullanmaya başlayın

Son teknoloji ile donatılmış uzaktan eğitim yazılımı ile eğitim vermeye hazırsınız!

Yepyeni bir Online Eğitim Konsepti ile Tanışın

Başarı Hikayeleri

<h3>Metod Koleji</h3>

Metod Koleji

Read More
Vedubox uzaktan eğitim sistemi sayesinde hem öğrencilerimizle hem de velilerimizle sağlıklı ve güvenilir şekilde iletişimimizi aksatmadan kurmaya devam ediyoruz. Vedubox sisteminin tanıtım, kurulum ve sonraki ihtiyaç duyduğumuz tüm konularda iletişimde olduğumuz ekibin ilgili ve hızlı geri dönüşleri içinde ayrıca teşekkür ederiz.
<h3>Demer Koleji</h3>

Demer Koleji

Read More
Ülke olarak geçirdiğimiz bu zor günlerde Vedubox sayesinde öğrencilerimizle olan iletişimimizi bir gün olsun koparmadık. Öğrenci ve öğretmenlerimiz, basit ve anlaşılır sisteminiz sayesinde zorlanmadan, kesintisiz bir şekilde derslerine devam edebildiler. İlginiz, alakanız, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımlarınız için kurumum, velilerim ve öğrencilerim adına teşekkür ederim Vedubox ailesi. Saygılarımla.
<h3>Lider Okulları</h3>

Lider Okulları

Read More
Hem derslerimizi anlatıyoruz hemde sınavlarımızı yapıyoruz ve en önemlisi güvenle çocuklarımıza dokunuyoruz. Teşekkürler Vedubox ailesi
Previous
Next

Vedubox Müşterileri

Vedubox bugüne kadar 500’den fazla kuruma çözümleriyle destek verdi. 

Vedubox Hakkında

Vedubox, tek platform üzerinden uzaktan eğitim ve iletişim için birleşik bir çözüm sunma amacıyla kuruldu. Vedubox, uzaktan iletişim, işbirliği ve öğrenmeyi kolaylaştıran özellikleri bir araya getirecek şekilde tasarlandı. Dünyanın her yerinden şirket, okul ve kuruma uzaktan eğitim yazılımı hizmeti sunuyor.

İletişim Bilgileri

SATIŞ
satis@vedu.etgigrup.com.tr
Tel:  0850 840 60 59

TEKNİK DESTEK
destek@vedu.etgigrup.com.tr
Tel:  0850 840 59 79

Bizi Takip Edin