YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

vedubox_tutor (2)

Vedubox Tutor, online eğitim veren herkes için tasarlandı. Online eğitim, test ve sınav, video eğitim, doküman paylaşımı ve çok daha fazlası tek platformda birleşti.

VEDUBOX TUTOR NEDİR?

Vedubox Tutor ile planladığınız özel dersler için online özel ders ilanı oluşturabilir ve sistem üzerinden güvenle ödeme alabilirsiniz.

Canlı eğitim takvimi üzerinden, sanal sınıfınız için video konferans planlaması yapın, video içeriklerinizi ilgili öğrencilerinize atayın ve sonrasında katılım raporları alın.

Oluşturacağınız soru havuzları ve test havuzları ile otomatik ölçme değerlendirme yapın ve öğrencilerinize sertifika verin.

Nasıl Çalışır?

Öne Çıkan Özellikler

Kendi Hızında Öğrenme

Vedubox Tutor ile kendi hızında öğrenmeyi destekleyin. Sisteme kayıtlı kullanıcılarınız, ihtiyaç duyduklarında ders tekrarı yapabilir, sizinle iletişime geçebilir, kaynaklara istediğinde erişebilir.

İnteraktif Ekran Paylaşımı

Eğitmen ve kullanıcı ekranını paylaşabilir ve ekran üzerinde anlatılmak istenen konu HD çözünürlükte gösterilebilir. İnteraktif ekran üzerinde tüm katılımcılar ve eğitmen birlikte çalışabilir.

İçerik Paylaşımı

Ders içinde öğrenciler ile doküman, video ve ses kaydı paylaşımı yapın. Canlı kütüphaneye farklı formatlarda doküman ekleyin. Bulut tabanlı sistem sayesinde etkili bir
e-öğrenme ortamı sunun.

Online Test ve Sınav

Açık uçlu, çoktan seçmeli, boşluk doldurma ve çok daha fazla formatta sorulardan oluşan soru bankaları hazırlayın. Bu soruları kullanarak eğitim sırasında veya sonunda test, quiz ya da sınav uygulayın.

Raporlama ve Sertifikasyon

Eğitime katılan kullanıcıların süreçlerini otomatik olarak kolayca raporlayın. Dilerseniz katılım ya da sınav sonuçlarına göre kullanıcılarınıza sertifika verin, ihtiyaç duyduklarında belgelemelerini sağlayın.

Fiyatlar

Vedubox Tutor online özel ders vermek isteyen herkes için çok özel fiyatlar sunuyor.

25 Kullanıcı

Açıklamanızı girin
$ 19 /ay
  •  

50 Kullanıcı

Açıklamanızı girin
$ 29 /ay
  •  

100 Kullanıcı

Açıklamanızı girin
$ 39 /ay
  •  

Sık Sorulan Sorular

Size özel planlar için bizimle hemen iletişime geçin.

Bizi +90 (850) 840 60 59 numaralı hattımızdan arayabilir ya da bilgi@vedu.etgigrup.com.tr adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Sistem bulut mimarisi üzerine kurulu olduğundan herhangi bir kurulum gerektirmez.

0850 840 59 79 destek hattımızı yıl boyunca arayabilir veya destek@vedu.etgigrup.com.tr adresine mail ile ulaşabilirsiniz.

İletişim