YENİ! Vedubox ile randevularınızı verimli bir şekilde yönetin. 

EN

Uzaktan Çalışma

Uzaktan iletişim, iş birliği ve öğrenme özelliklerini bir araya getiren uzaktan çalışma yazılımı Vedubox, kurumsal ekipler ve freelancerlar tarafından kullanılıyor.

Hepsi bir arada online eğitim, sınav, toplantı ve etkinlik yönetim sistemi Vedubox, farklı lokasyonlardan birlikte çalışanlar için etkileşimi artırıyor. Sanal ofisinizi kendi kurumsal kimliğinizle dakikalar içinde kurmanızı sağlayan Vedubox, sisteme entegre teknoloji ve çok sayıda modülüyle ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getiriyor.

Vedubox’ın uzaktan çalışma özellikleri

  • Toplantı yönetimi
  • Video konferans
  • Webinar
  • Doküman paylaşımı
  • Şirket çalışanlarına yönelik duyuru, anketler
  • Online eğitim
  • Ortak kütüphane
  • Şirket haber akışı
  • Blog

Kişiselleştirilebilir platform

Uzaktan çalışma yazılımı Vedubox, %100 bulut teknolojisine sahip toplantı ve eğitim yönetim sistemi olarak, kişiselleştirilebilir bir sanal ofis kurmanıza yardımcı olur. Şirketinizin domainini ve logosunu kullanarak kurumsal kimliğinizi sanal ofisiniz için kullanabilirsiniz.

Böylece tıpkı fiziksel ofiste olduğu gibi kendi kurumsal imajını ve kültürünü taşıyan platform ortaya çıkar. Çalışanlarınızın şirkete bağlılığı güçlenirken, sanal ofisinizi ziyaret eden müşteri ya da iş ortaklarınız için etkileyici bir profil ortaya çıkar.

Ofis içi etkileşim

Çalışanlarınızın farklı yerler bulunması ve farklı zaman dilimlerinde çalışması sosyalleşmelerine engel değil. Uzaktan çalışma yazılımı Vedubox’ın sohbet ve haber akışı özellikleri ile çalışanlarınız birbiriyle sürekli ve kolayca iletişime geçebilir. 

Çalışanlarınız şirket blogunda fikir ve bilgilerini diğerleriyle paylaşabilir. Kullanıcılar, sunum, PDF, video gibi farklı formatlardaki doküman ve bilgi kaynaklarını birbirinin kullanımına açabilir. Aynı dosya üzerinde birden fazla kişi çalışabilir.

Online eğitim

Vedubox canlı ders ve LMS özelliklerini bir araya getirir. Böylece uzaktan çalışan ekiplerin eğitimlerine online olarak kesintisiz devam edilebilir. Sınav ve test modülü ile ilerlemeleri değerlendirilebilir. Başarılı kullanıcılara online sertifika düzenlenebilir.

Yalnızca çalışanlarınız değil, bayileriniz, müşterileriniz, tedarikçileriniz ve iş ortaklarınız için online eğitim verebilirsiniz. İçeriğinizi organize edin, katılımcıları davet edin ve hemen eğitim vermeye başlayın. 

Daha fazla bilgi için tıklayın.

Online toplantı ve webinar

Vedubox, online birebir görüşmeler, ekip toplantıları ya da yüzlerce kişinin katıldığı webinar gibi etkinlikler düzenlemeniz için gerekli altyapıyı sunar. 

Online toplantı ve webinarlar sırasında katılımcılar el kaldırarak söz alabilir, ortak çalışma ekranında interaktif katılım sağlayabilir. Organize edilen etkinlikler tercih edilirse otomatik olarak kaydedilir. İzin verilen katılımcılar, kayıtları daha sonra tekrar izleyebilir.

Yepyeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!

15 call center1

7/24 Müşteri Desteği

Yüksek eğitimli destek uzmanlarımız her zaman size yardım etmeye hazırdır.