EN

Vedubox ile Çalışanlarınızın
Potansiyelini Ortaya Çıkarın

Vedubox nedir?

Vedubox, işletmelerin çalışanlarını online olarak eğitmeleri için geliştirilmiş, özelleştirilebilir bir online eğitim yazılımıdır (LMS).

350+ Kurum ve 500K+ Kullanıcı Vedubox’a Güveniyor

All the features
you need in one place

İhtiyacınız Olan Tüm Özellikler Tek Bir Yerde

Mobil Uygulama

Canlı Eğitim Yönetimi

İnteraktif Eğitim

Sınav

Eğitim Satışı

Oyunlaştırma

Raporlar

Görevler

Sertifikasyon

Tekrar İzle

İhtiyacınız Olan
Tüm Özellikler Tek Bir Yerde

Etkileşimli Eğitim ile Oyunlaştırma

Eğitimleri oyunlaştırma özellikleri aracılığıyla ilgi çekici hale getirin, motivasyonu artırın ve etkileşimi teşvik edin.

Raporlama ve Analiz ile Veri Tabanlı Bilgi

Detaylı raporları kullanarak eğitim etkinliğini değerlendirin ve verilerden yola çıkarak içeriğinizi düzenleyin.

Canlı Eğitim Yönetimi ile Verimli Öğrenme

Gerçek zamanlı etkileşim ve hızlı geribildirim için canlı oturumlar planlayın.

Sertifikasyon ile Öğrenmeyi Teşvik Edin

Görevlerin tamamlanmasını teşvik etmek, eğitim katılımını artırmak ve çalışanların becerilerini onaylamak için başarı ve katılım sertifikaları sunun.

Görevlerle Bilgiyi Pekiştirin

Eğitim içeriğini uygulamak ve pekiştirmek için görevler verin ve takip edin.

Etkileşimli Eğitimle Yüksek Katılım

Aktif katılım için etkileşimli öğeler kullanın ve sonuçları iyileştirin.

Mobil Uygulama ile Hareket Halinde Öğrenme

Mobil öğrenmeyi mümkün kılarak erişilebilirliği ve tamamlama oranlarını artırın.

Tekrar İzleyerek Karmaşık Konuları Anlayın

Eğitim materyallerini tekrar izleme imkanı sağlayarak anlayışı geliştirin ve katılımcıların kendi hızınıza öğrenmelerine olanak tanıyın.

Sınavlarla Etkili Bilgi Değerlendirmesi

Bilgi değerlendirmesi için sınavları kullanın ve sonuçlar doğrultusunda çalışanlarınızın gelişimine yön verin.

Vedubox’ın Potansiyelini Keşfedin

Bir Demo Tarihi Belirleyin ve 1 Aylık Ücretsiz Denemenizi Hemen Başlatın!

Vedubox'ı tercih ederek eğitim süreçlerinde harcadığınız zamanı, parayı ve enerjiyi minimuma indirin, kurumunuzun büyüme hızını maksimuma çıkarın.

Verimliliği Artırın

Vedubox becerileri etkin bir şekilde geliştirerek verimliliği ve işletme başarısını artırmaya yardımcı olur.

Maliyet Verimliliği Sağlayın

Geleneksel eğitim masraflarından tasarruf edin ve görevleri otomatikleştirerek Vedubox ile ekonomik bir öğrenme çözümü elde edin.

Veri Odaklı Kararları Güçlendirin

Vedubox’ın güçlü analitiği strateji belirlemede yardımcı olur ve eğitim yatırımından maksimum geri dönüş sağlar.

Uyum Yönetimini Geliştirin

Zorunlu eğitim takibini Vedubox ile yapın ve uyumsuzluk riskini en aza indirin.

Çalışan Katılımını Yükseltin

Vedubox’ın etkileşimli eğitim oturumları iş tatminini artırarak çalışanların katılımını teşvik eder ve verimliliği artırır.

Rekabet Üstünlüğü Elde Edin

Vedubox ile etkili bir çalışan grubu oluşturarak işletmenizin müşteri hizmetlerinde ve yenilikte rekabetçi bir üstünlük elde etmesini sağlayın.

Ahmet Samed Gücük
Ahmet Samed Gücük
21.04.2020
Read More
In these days when the world better understands the need for distance education not only at the national level but also at the global level, we'd like to express our sincere gratitude to Vedubox for supporting Remax with the fastest and most efficient solutions to all kinds of challenges. With the idea of time and location-independent education, we benefit from these solutions in almost all our educational endeavours. Thanks again for your attention, interest and good service.
Merve Kabakus
Merve Kabakus
20.01.2023
Read More
As the Turkish Wrestling Federation, during the pandemic period, we came across Vedubox while searching for a platform that offers distance learning services. Throughout this process and beyond, we have utilized the Vedubox platform for numerous seminars, trainings, and online exams. It has effectively met our online education needs and provided strong technical support, allowing us to benefit from the platform efficiently.
Türk Dişhekimleri Birliği
Türk Dişhekimleri Birliği
02.01.2023
Read More
As the Turkish Dental Association, we made the decision to move our trainings and meetings to an online platform in response to the pandemic. During this search, we came across Vedubox. They provided us with a platform where we could identify our needs and plan both our online training sessions and webinar meetings. In 2022, we decided to implement the Structured Modular Training Program created by the TDB Academy using Vedubox. Through this, we were able to support and enhance the skills of many dentists, especially those who graduated between 2019 and 2022, by registering them for courses and initiating their education on the platform. We extend our gratitude to the Vedubox team, as they have enabled us to continue our education without any constraints of time or location.
Furkan K.
Furkan K.
17.06.2022
Read More
I am very happy to use Vedubox. I intend to use it in my business for a long time.
Muammer Faruk
Muammer Faruk
09.06.2022
Read More
They have made a thoughtful distance education system.
M.Alisan K.
M.Alisan K.
09.08.2022
Read More
Vedubox platform, which meets our needs in many subjects that the educational institutions may need.
Sercan K
Sercan K
14.06.2022
Read More
What we like most about Vedubox system is its speed, ease of use and low cost.
Christina S
Christina S
10.06.2022
Read More
Vedubox is a great LMS and overall a great product for us. The team is very supportive and helpful.
Serdar U
Serdar U
14.06.2022
Read More
Easy to use great specifications… all in one platform.
Previous
Next

Çalışan Eğitiminin Ötesine mi Geçmek İstiyorsunuz? Vedubox ile Daha Fazlasını Keşfedin!

Müşteri Eğitimi

Ürün Eğitimi

Partner Eğitimi

Üye Eğitimi

Müşteri Eğitimi


Ürün Eğitimi

Partner Eğitimi

Üye Eğitimi

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Vedubox, online eğitim süreçlerini mükemmel bir şekilde yönetmeyi sağlayan, hepsi bir arada, bulut tabanlı bir Eğitim Yönetim Sistemi’dir (LMS). Online eğitimlerin oluşturulması, sunulması ve izlenmesi için entegre bir platform sunan Vedubox, turizm, uçuş okulları, kurslar, sivil toplum kuruluşları ve devlet kurumları gibi çeşitli alanlara hizmet vermektedir. Güçlü eğitim yönetim sistemimiz farklı öğrenme ortamlarına uygun olarak tasarlanmış olup çevrimiçi öğrenme, karma öğrenme, eğitmen tarafından yönlendirilen eğitim, kurumsal eğitim, üye eğitimi ve çalışan eğitimini kolaylaştırır. Vedubox sayesinde eğitim kurumları ve uçuş okulları, etkili ve etkileşimli çevrimiçi öğrenme deneyimleri sunmak için teknolojiden yararlanabilirler. İşletmeler, sivil toplum kuruluşları ve devlet kurumları, verimli çalışan eğitim ve geliştirme programları için platformumuzu kullanabilirler. Ölçeklenebilir tasarımı sayesinde Vedubox, farklı sektörlerin özel ihtiyaçlarını karşılayarak üstün öğrenme deneyimleri sunma konusundaki tercih edilen LMS olarak konumunu sağlamlaştırmaktadır.

Vedubox, birçok farklı platformda sorunsuz bir öğrenme deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Öğrenme her yerde gerçekleşir, sadece bilgisayar başında değil. Bu nedenle, hem Android hem de iOS cihazları için özel mobil uygulamalar geliştirdik. Bu uygulamalar sayesinde, akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla her zaman ve her yerde Vedubox’ın tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Vedubox uygulamasını Google Play Mağazası veya Apple App Store’dan indirmek, hesabınıza giriş yapmak ve dilediğiniz yerde öğrenmeye devam etmek. Vedubox mobil uygulaması sayesinde, öğrenme yolculuğunuz her zaman parmaklarınızın ucunda.

Vedubox, müşteri ve destek hizmetleri konusunda oldukça iddialıdır. Size ulaşabileceğiniz birden fazla iletişim kanalı sunarak, sorularınız ve sorunlarınızın zamanında ve etkili bir şekilde ele alınmasını sağlarız. Destek ekibimize telefon, e-posta veya video konferans aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Özel müşteri hizmetleri ekibimiz, herhangi bir teknik zorluk, platformumuzla ilgili sorular veya diğer konular konusunda size yardımcı olmak üzere eğitilmiştir. Öğretme deneyiminizin aksamaması için çözümler sunmayı hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Vedubox kullanımına dair; eğitim oluşturma, içerik ekleme, interaktif araçları kullanma veya sorun giderme konusunda yardımcı olmak için buradayız.

Vedubox ile sadece mükemmel bir Eğitim Yönetim Sistemi seçmiyorsunuz, aynı zamanda e-öğrenme alanındaki başarınıza destek olan bir ortak da seçmiş oluyorsunuz. Her zaman sadece bir telefon, e-posta veya video konferans uzağınızdayız!

Vedubox satın aldığınızda, özel müşteri hizmetleri için ek ücret ödemeniz gerekmez. Sizlere herhangi bir soru veya sorun konusunda yardımcı olmak ve platformumuzu kullanırken problemsiz bir deneyim yaşamanızı sağlamak için buradayız. Bu olağanüstü hizmet taahhüdü, Vedubox’ın temel ve vazgeçilmez değerlerinden biridir. Destek hizmetlerimizin ayrıntıları seçtiğiniz plana göre değişmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen planlarımız ve fiyatlandırma sayfamızı ziyaret edin.

Kesinlikle! Vedubox, kendi online akademinizi kurmak için mükemmel bir araç olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş özellikleri ve sezgisel arayüzü sayesinde çevrimiçi eğitimleri kolaylıkla oluşturabilir, yönetebilir ve sunabilirsiniz. Platformumuz, karma öğrenmeden eğitmen tarafından yönlendirilen eğitime kadar çeşitli öğrenme stillerini destekler ve katılımcılarınızın farklı ihtiyaçlarına hitap eder. Ayrıca, Vedubox, katılımcıların ilerlemesini izlemenize ve etkili bir eğitim yolu sağlamanıza olanak tanıyan takip ve raporlama araçları sunar. Küçük bir işletme, uçuş okulu, STK veya devlet kuruluşu olsanız da, Vedubox’ın ölçeklenebilir mimarisi ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Dolayısıyla, Vedubox ile kendinize güvenerek çevrimiçi akadenminizi kurabilir ve yönetebilirsiniz.

Ölçeklenebilirlik: Vedubox, şirketlere coğrafi konumlarına bakılmaksızın büyük bir çalışan grubunu aynı anda eğitebilme olanağı sunar.

Önemli Tasarruf: Vedubox kullanmak, eğitim için seyahat, konaklama ve fiziksel malzeme gibi maliyetleri neredeyse ortadan kaldırır. Eğitim genellikle asenkron olarak gerçekleştiği için (örneğin videolar), eğitmenlerin fiziksel olarak mevcut olmalarına gerek kalmaz ve bu da maliyetleri daha da düşürür.

Eğitim Tutarlılığı: Vedubox ile her öğrenci aynı içeriği aynı şekilde alır, bu da tüm organizasyon boyunca tutarlı bir eğitimi garanti eder.

Konfor: Kuruluşların çalışanları kendi hızlarına ve uygunluklarına göre öğrenebilirler. Vedubox Mobil Uygulaması aracılığıyla istedikleri zaman, her yerden eğitim materyallerine ulaşabilirler. Özellikle yarı zamanlı çalışanlar veya esnek olmayan programlara sahip olanlar için faydalıdır.

Takip ve Raporlama: Vedubox, gelişmiş raporlama imkanı sunar. Bu özellik yöneticilerin çalışanların ilerlemesini takip etmelerine, zorlandıkları alanları belirlemelerine ve gelecekteki eğitimleri buna göre özelleştirmelerine imkan tanır – yüz yüze eğitimde bunu sağlamak oldukça zordur.

Diğer Sistemlerle Entegrasyon: Vedubox, İK sistemleri, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) sistemleri ve diğer kurumsal araçlarla entegre edilebilir, böylece süreçleri optimize eder ve sorunsuz bir öğrenme deneyimi sunar.

Vedubox, gizlilik ve güvenlik konularıyla ilgili olarak yürürlükteki ulusal yasalara ve uluslararası düzenlemelere uyar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Elbette. Vedubox ile tüm eğitim süreçlerinizi yönetebileceğiniz gibi eğitimlerinizin satışını gerçekleştirip ödeme alabilirsiniz. Paypal, Iyzico ve Stripe ödeme sistemleri aracılığı ile güvenli bir şekilde ödeme alırsınız. Kredi kartı bilgileri sistemde tutulmaz.

Evet. Vedubox’ın oldukça gelişmiş bir sertifikasyon modülü mevcuttur. Kendi tasarımınız olan sertifikaları ya da sistemde hazır bulunan sertifikaları seçerek, katılım ya da başarı sertifikası verebilirsiniz.

Tabi ki. Vedubox sisteminizi satın aldıktan sonra, satın aldığınız alan adı altına taşıyabilirsiniz. Dilerseniz sitemaker modülü ile Vedubox içerisinden bir karşılama sayfası oluşturabilir sisteminizi kurumsal renkleriniz ve tasarım öğeleri ile kişiselleştirebilirsiniz.

Eğitimlerinizi, herkese açık alandan kayıtlı olmayan kullanıcılara sunabileceğiniz gibi, eğitim satışını da gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda etkinlikler de herkese açık olarak oluşturulabilir.

Kesinlikle, Vedubox’ın oldukça gelişmiş bir sınav test sistemi mevcuttur. Çoktan seçmeli, boşluk doldurma, açık uçlu sorlar oluşturabilir, hatta optik okuyucu ile sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz. Aynı zamanda sistem üzerinden anket yapabilirsiniz.

Yardımcı Olmak için Buradayız
Hemen Bize Ulaşın!